Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek hogy ne álmodjak...

Mit tegyek hogy ne álmodjak az exemmel?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem a barátom, nem viseltem jól...sot😅 és azóta minden nap vele álmodok, valamikor jót valamikor rosszat, éjjelente felkelek többször is sírva,pedig már valamennyire beletörődtem és túltettem magam rajta(vagyis azt hittem) Ilyenkor mi a teendő? Mit tegyek hogy ne jelenjen meg az álmaimban és hogy végre egyszer keljek kipihenten?

2018. jún. 2. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Van rá gondolati eszköz.

lefekvés után elalvás előtt:

most pihenni fogok. Holnap reggel folytatom a fájdalmat/rágondolást/______-t. Addig abbahagyom, mert éjjel nem tudok vele mit kezdeni.


ne higyj nekem hogy működik. próbáld ki. ez egyfajta agykontroll technika. Nem egyből áll be hurok. de egy hét alatt simán.


Melleseg sajnos az érzelmi munkát nem tudod megspórolni. el kell fájni.

2018. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha álmodsz vele? Én is álmodtam mindegyik volt szerelmemmel, olyannal is, aki nem volt szerelem, de együtt jártunk és szakítottunk. Nem baj az. Kell egy bizonyos idő, hogy az ember feldolgozza a szakítást. Nekem 1-2 év.
2018. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!