Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban megcsal...

Mit jelent ha álmomban megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy a barátomnak a lány testvérének egy nagyon jo barátnője le jött ide és nagyon fura volt az egész tudtam hogy titkoljak valamit csak erre nem gondoltam. Aztan szép lassan minden kezdett ki derülni. A barátok testvére he jött és mondta a barátomnak hogy a lány azt mondta hogy nagyon jo volt meg stb.. na itt teljesen ki borultam. Aztan be jött a lány és el mesélte hogy igen ok le feküdtek és hogy ne haragudjak.. a barátom meg csak nevetett kerdeztem a lánytól hogy hányszor és miota ?? De pont fel keltem ennyi volt..


Lassan 8 hónapja vagyunk együtt.

És ez akivel megcsalt a baratom álmomban ez egy nagyon nagy veru lány mindenkivel le fekszik és meg a saját testvérével is kavar pár hónapja akinek persze felesége van és gyerek.. a barátommal együtt lakunk volt már hogy láttam hogy táncos videót nézett rázza a lány a segget stb.. volt is vita mivel én soha nem tűrnem el az ilyen dolgokat.. már sokszor el akartam tőle költözni mert nem foglalkozik velem semmibe vesz mintha egyedül lennék mindennel öt nem érdekli soha semmi. Már nehéz ebben a kapcsolatban lenni mert nem vagyok boldog..És nem bizok benne egyáltalán. Szoval mar rég el költöztem volna csak nekem nincs anyám se apam nincs nagyon kihez menni testvérek vannak de nem nagyon akarok senkit zavarni.. és persze amúgy se engedi mindig sír stb..



2018. jún. 2. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész azt jelenti, hogy nagyon rossz lelkiállapotban vagy, oda a bizalom, szorongsz, nem lesz ennek jó vége... Nem vagy boldog, és magadban már leírtad ezt a párkapcsolatot, lehet hogy joggal.
2018. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%

Álmodban dolgozza fel az agyad azokat a dolgokat, amelyek nappal történnek, és amelyek leginkább foglalkoztatnak. Ez az álom azt mutatta, hogy érzed, nem működik a kapcsolatod.

Keress egy olyan munkahelyet, ahol szállást is tudnak adni, pl. szálloda, üdülő, ilyesmire gondolok. Akkor ott tudod hagyni, és van lehetőséged más, jobb párkapcsolatra.

Még az a jó, hogy gyerek nincs...

2018. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy nem megfelelő csillagjegyű a párod és ez most így jön ki...
2018. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Hogyhogy nincs se apád, se anyád? Meghaltak? Az nem érv egy rossz együttélés (ez nem kapcsolat)mellett, hogy nincs hova költöznöd. Akkor örökre ittmaradsz? Mi az, hogy "nem engedi, sír" Ő az apád? Vagy a gyereked? Vegyél ki egy albérleti szobát, akár a leggagyibbat is, amit még ki tudsz fizeti és legyél független. Majd keress olyan munkahelyet, amiből meg tudsz élni.
2018. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Mar nehez ebben a kapcsolatban lenni, mert nem vagyok boldog." Ezt jelenti.
2018. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából is meg fog.
2018. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!