Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Ma egy érdekeset álmodtam... jegyezzük meg,hogy van egy két rrésze amit úgy nem értek de azon kívül ebben az álmomban voltam a legboldogabb... szóval. Elösször egy osztálykirándulás jelent meg budapesten majd hirtelen egy hajót láttam a dunán alulról amiböl folyt valami cucc ami gyúlékony volt.menekítették le az embereket. Utána hirtelen a sulimban lettem. Nővérem mrgkért , hogy menjek egy szakmai teremhez de ugye ott én még nem láttam.össze vissza mentem és a végén a könyvtárban jutottam ki.. aztán megismerkedtem egy sráccal. Aranyos volt meg minden és hirtelen összejöttünk. Csókólóztunk meg minden. Sétálgattunk, beszélgdttünk.. és aztán felébredtem. Mit jelenthet??

2018. jún. 3. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom értelmezni.

ha a szimbólumok újra és újra elöjönnek akkor lehet üzenete.

2018. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy jó zavaros álmod. Nagyjából ennyit jelent.
2018. jún. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!