Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban balesetett láttam,...

DarkRavenge kérdése:

Álmomban balesetett láttam, ez it jelent?

Figyelt kérdés

egy bevásárlóüzletben vásároltunk barátaimmal (szerintem tesco) és az egik barátnőm a kosárra állt és ugye belökte magát vagy mi. aztan elkezdtem kergetni, de végül megfordultam. és ő még ment előre, amikor hirtelen egy autó berontott az épületbe és elütötte őt.

Kérlek normális válaszokat írjatok, merta netem nem találtam semmi ésszerűet, és még balesettel sosem álomdtam, szóval elég kíváncsi vagyok.


2018. jún. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
De másodszorra sem sikerült értelmesen leírni :D
2018. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem inkább azt kérdezd meg hogy felnőtt emberként miért nem tudsz értelmesen leírni egy kérdést.

Mert az álmod azt jelenti hogy enyhén szellemi fogyatékos vagy.

2018. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

IT jelentése:


Set of tools, processes, and methodologies (such as coding/programming, data communications, data conversion, storage and retrieval, systems analysis and design, systems control) and associated equipment employed to collect, process, and present information. In broad terms, IT also includes office automation, multimedia, and telecommunications.


Egészségedre.

2018. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!