Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a "folytatásos"...

Mit jelent a "folytatásos" álmom? Lent

Figyelt kérdés
Már 3 napja álmodom,de nem visszatérő,mert nem ugyanazt hanem mindig az előző folytatását. Arról szól hogy egy számomra ismeretlen férfi üldöz minket és anyámat akarja megölni. A maiban pl anyámat eltemették élve :S és mi kerestük,meg rendőrök meg minden. Elég durvák és megijeszt hogy egy álom az egész. Még soha nem volt ilyen,hogy folytatódott mint valami sorozat. Nem szoktam szappanoperákat nézni ,,és semmi olyan filmet nem láttam. Mit jelenthet? Segítsen aki ért hozzá léci!
2010. jún. 16. 19:36
 1/7 BlackSword ***** válasza:

Igazából az álomfejtés szubjektív dolog... ugye a süti mit jelent...

-ha cukrász vagy???

-cukorbeteg vagy???

-utálod a sütit???

-imádod a sütit???

-éhezek???

-fogyózól???


Neked kell tudni, hogy mit éreztél...

2010. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen jellegű álom-"sorozatom" és elég nyomasztó volt,kb 1-1,5évig tartott,aztán egész érdekes módon döbbentem rá,hogy mi volt a jelentése,azóta nem álmodom többé.Az 1.válaszoló is jól leírta,hogy az álmok jelentése szubjektív,illetve lehet,hogy egyáltalán nem az áll mögötte,amiről szól.De az ilyen visszatérő,folytatásos álmoknak van valami pszichés hátterük és szerintem ez inkább hozzád kötődik,lehet,hogy valami aggaszt az anyukáddal való kapcsolatoddal,nem?Valami belső dolog lehet,aminek inkább hozzád van köze.
2010. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az lehetséges. Csak azért aggaszt mert ilyen folytatásos még nem volt. ÉS félek már aludni...
2010. jún. 16. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet a hátterében:

-túl sok krimit néztél

-félted édesanyádat

-egyszerűen rossz napod volt

-megterhelted a gyomrod (olyankor is szokott az ember rosszakat álmodni)

2010. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én eljártam relaxációra amit egy pszichológus tartott(egyetemen),ennek az a lényege,hogy először ellazít majd mondja,hogy képzeld el,hogy x helyen vagy(minden alkalommal más,pl tenger,hegy,folyópart,mező,stb)Amikor eljutottunk egy alkalommal a helyhez(ami nekem volt a folytatásos álmom)ugyanazok a képek ugrottak be mint amik álmomban is-szóval tényleg pszichés dolog áll mögötte.A foglalkozások végén mindig megbeszéltük ki mit látott,amikor elmondtam a negatív tapasztalataimat akkor feltett egy kérdést,amit megválaszoltam és ezzel választ kaptam az álmamira is.
2010. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem nézek krimit,de azt írtam is. Nem eszem lefekvés előtt.:D Max az lehet a gond hogy féltem.
2010. jún. 16. 21:23
 7/7 anonim válasza:
nem kell ráparázni nem fog megtörténni vagy ilyesmi. Nekem egyszer olyan folytatásos álmom volt amiben egy tigris volt és a réten futkorásztunk , és kb 1 héten keresztül minden alkalommal onnan folytattuk a játékot meg a terepfelfedezést, ahol előző este abbahagytuk. Szerintem ennek sem volt semmi különösebben magasztos értelme. Elhiszem, hogy kellemetlen ilyeneket álmodnod, de megijedned nem kell tőle.
2010. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!