Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A véletlen egybeesések hanyadi...

A véletlen egybeesések hanyadik szintjén állhat ez?

Figyelt kérdés

Na szóval nekem tegnap volt egy széép kis álmom a világvégéről amit vlahogy túléltem. Még mindig magamelőtt látom amerika egyik poszapokaliptikus városát.. (igen amerikában voltam attól függetlenül hogy Mo-n élek)

Magamelé tudom még mindig képzelni a világtérképet.

Megtudom mondani, hogy a földünk kontinenseinek mely részei maradtak érintetlenek.


Na de ennyit az elsző részről..


Felkelés után rendbe szedtem magam, leülök szépen a gép elé, bejelentkezek a steambe.. de kéri a mobilos megerősítő kódot. Elő is kapom a telót, na és mi volt az retkes kód? Hát nem 84WW3!?


WW3 azaz 3. világháború

Na itt egy kicsit "meglepődtem". (csak egy ici-picit:D)

Izé.. valami magyarázat esetleg??!?


Meg a 84 esetleg Augusztus 4.-ére utal?



2018. jún. 21. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezotéria témakör.

Amúgy ez elég sovány egybeesés.

2018. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezotéria a seggem...


Meg tudod ki fog majd ott keresgélni válaszért, teljesen hidegen hagy az a világ...

2018. jún. 21. 16:07
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg hát mért lenne sovány? Mivel maradtak ép részei a földnek ezért totál összeillik egy világháború pusztította világ térképével, legalább is szerintem.

Amúgy örülj, Mo. az teljesen ép maradt, mondjuk nem mondanám el ugyanezt Európa teljes nyugati részéről.

2018. jún. 21. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedig a téma, meg a módszered is ezoterikus.

Ezek után ott a helye, ha nem is tetszik.

Lehetne bővebben is kifejteni, de az biztos nem érdekel téged, mert az már tudományos igényű lenne.

2018. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2084-re utal a kód.
2018. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.De nem hiszem hogy mi civilek sok levegőt szívhatnánk a ww3 után.. :(
2018. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A steam próbál sugallni ww3-at az emberek felé, tiszta illuminátus az egész.
2018. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

A topjoy kupakja sokkal jobban megmondja a tutit, mint a steam. Nekem a kaktuszos és a kókusz-ananászos is ízlik. De ha a citromos mentás inkább a te világod, az is van :)

A véletlengenerált dolgok egyébként gyakran adhatnak okot meglepetésre, de leginkább csak azért, mert a fejünkben aktuálisan helyet foglaló gondolatok garmadájából egyet nagyjából tudunk velük azonosítani. A ww3 ugyan érik, de hidd el, nem a steam fogja a füledbe súgni a pontos dátumot, amikorra szabit kell kivegyél.

2018. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
írjak egy random generátort ami betűkből és számokból rakja össze a kódodat és megnézzük mik fognak még kijönni? (=
2020. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Erről teljesen megfeledkeztem! :D Egy pár napja viszont megint egy olyan fincsit álmodtam. Annyiból állt, hogy kinéztem az ablakomon és láttam, ahogy rengeteg meteor közeledik a föld (nem a Föld, föld!) felé.


Amúgy utolsó válaszoló, egyrészt köszi, hogy visszavezettél ehhez a kérdéshez. Másrészt meg köszi a felajánlást, azt hiszem, hogy tudnék boldogulni egy ilyen "bonyolult" feladattal. {=

2020. máj. 10. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!