Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek veletlen...

Szerintetek ezek veletlen egybeesesek sorozata? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy fiu aki nagyon tetszett , az egyik fiu baratom haverja es igy is ismertem meg. Pont most volt tul egy szakitason es elegge ugy tunt hogy viszont kedvel. Ezt a gesztusaibol kedvessegebol vettem le. Es a battyam szerint is igy lehetett, mivel en mar probaltam kezdemenyezni olyanokkal hogy rairtam es ilyesmik igy mindig fel adtam... De amikor ujbol talalkoztunk eloben megint kedves es kozvetlen volt. Ahanyszor elfelejtettem o mindig ujra fel tunt a szinen. Volt egy ilyen "kozos kedvenc" szamunk. Amit o is nagyon szeret es en is. Es a het elejen jutott eszembe hogy vajon mi lehet vele. Aztan rogton el is felejtettem mondvan hogy ugyse jon ossze, aztan rogton akkor meghallottam kintrol az utcarol azt a zenet. Nem mai slager es ezert is csodalkoztam el... Aztan tegnap is amikor arra godoltam hogy jo lenne egy kapcsolat nekem is "mondhatva igy lelkiztem" akkor is megszolalt a telefonomrol az a zene. Szoval igy nem tudtam elfoteni hogy ez most eletlen egybeeses vagy mi? Koszonom annak aki vegig olvasta es valazol es bocsanat az elofordulo irasibakert

#véletlen #Egybeeses
2016. jún. 26. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*probaltam kezdemenyezni de kb mindig lerazott es ezert feladtam
2016. jún. 26. 18:20
 2/3 Pjnonstop ***** válasza:
Szerintem a tudatalattid szórakozik veled.
2016. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlók vannak. Valahol azt olvastam, hogy a véletlen egybeesések egy irányba terelnek, vagy valami ilyesmi.
2016. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!