Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet jel, üzenhet az univerzu...

Lehet jel, üzenhet az univerzum vagy mittudomén? :D Véletlen egybeesések?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


A múltkor kicsit történt két fura "véletlen", vagy minek is nevezzem. Annyit szeretnék kérdezni, hogy szerintetek az ilyen kis egybeesések jelenthetnek-e valamit.


Szóval eléggé kivoltam, elegem volt mindenből, nem volt kedvem sehova sem menni este. (Pedig általában van.) Inkább egyedül voltam, elmentem egy drogériába nézelődni. Már egy ideje gondolkodom a hajszínváltáson, csak elég nagy váltás lenne és tartok tőle egy kicsit (ejj, nem is kicsit, de mégis nagyon szeretném) - és amikor bementem, láttam hogy pont akciós az a festék, amivel befesthetném a hajamat.


Ez kicsit elgondolkodtatott, bár a hangulatomat nem sikerült feldobnia.:d


Szóval, nem volt kedvem hazamenni sem, ezért kiültem a suli elé konkrét semmit sem csinálni, csak gondolkodtam, hogy mekkora szar vagyok meg ilyenek. Egyik barátnőm kijött vigasztalni, miután megtudta, hol töltöm a szabadidőmet, és löktem szegénynek a hülyeségeimet. Köztük azt is, hogy ja, persze, mindenkinek van barátja, vagy valaki, akinek tetszik, én meg itt ülök és lopom a levegőt - és pont akkor ment el előttünk az a fiú, aki nekem tetszik, bár nem tudom, hogy hívják, mert nem mertem lépni sosem. Jó mi?:DDD

gyökér vagyok, tudom.


Szóval, szerintetek ez a két dolog lehet valami jel, hogy tennem kéne valamit, vagy bemagyarázom magamnak szimplán?:d


Köszönöm szépen előre is.c:


17L


2016. ápr. 23. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy dolgot tanulj meg: nincsenek véletlenek!
2016. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek, csak az okok nem azok, amiket sokszor tapasztalunk.

Jel biztos nem, ugyan ki a fene üzengetne?

Vagány tini lány vagy, akinek kellene egy .... ennyi.


Légy boldog! És küldj képet a hajadról.

2016. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok kiábrándítani: az Univerzum NEM üzenget senkinek!
2016. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok:"D Rendben, küldök:DD
2016. ápr. 24. 17:33
 5/6 anonim válasza:
Az univerzum egy nagy rejtély, mindennek oka van akár elfogadják mások akár nem akár elhiszik mások akár nem. Az, hogy szeretnél valamit és látod, hogy kicsit könnyebben meg tudod kapni, vagy pont ott van a szemed előtt csak azt jeleni, hogy a te belső akaratodat kivetítetted a világra. Igen ilyen van, ha nagyon akarsz valamit, és már rég nem volt sikered ezek így kiegyenlítik egymás. Én azt javaslom fesd be a hajad és kezdeményezz a sráccal. Mit bánnál meg jobban, ha megtennéd ezeket, vagy ha nem.
2016. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglátjuk mi lesz:) köszönöm szépen ^^
2016. máj. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!