Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesések?

Véletlen egybeesések?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok szellemi termékben hasonló nevek, szimbólumok tűnnek fel, eddig sosem érdekelt komolyabban, de ami a legutóbb feltűnt, hogy az 'Elder scrolls' járéksorozatban megjelenő világnak a teremtéstörténetében 2 nagy mozgató erő hozta létre a dolgokat: Anu (az állandóság) és Padomay (a változás). Késöbb sok minden történt majd Padomay megszülte Lorkhant akiknek a szerepe nem is olyan fontos itt. Észrevettem a múltkori Star Wars film nézése közben, hogy Anakin és Padmé neve kisértetiesen hasonlít Anu és Padomay nevére. Mivel nem vagyok nagy Star Wars fan és már nagyon furdalt a kíváncsiság, utána néztem a Skywalker családnak... És ezt kapjátok ki, hogy hívják Anakin és Padmé gyerekét: hát úgy hogy Luke. Luke Skywalker. Nem hasonlít arra hogy Lorkhan...

2016. jún. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hasonlít
2016. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké csak azt hittem a készítőknek van egymáshoz köze, csak fura hogy kvázi 2 fiktív családban hasonlóak a nevek. Oké lehet hogy a Lorkhan Meg a Luke akkor sem hasonlít ha kiejtés szerint a Luke a Lorkhan-nak csak a megrövidült, enyhén eldeformált verziója, de a Padmé meg a Padomay az konkrétan csak egy 'o' betű.
2016. jún. 17. 21:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról hogy Padmé Aninak hívja gyakran Anakint, ami megint nem nagy dolog.
2016. jún. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!