Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha álmomban...

000121 kérdése:

Mit jelenthet, ha álmomban 3db hìm oroszlán üldözött?

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne egy kérdésem ami nagyon bánt és érzem, hogy ez valamit jelezni akar számomra...!

Ma este álmodtam,hogy 3db hím oroszlán űldözött a párommal mentem már sürvedés volt az utcán és én megláttam az oroszlánt egyből szoltam neki hogy nézze meg meglátta egyből elkezdett szaladni és mondta gyere az utcába lakott egy ismerősünk a párom megállás nélkül szaladt de énis szaladtam es a cipőm valamibe beakadt nem tudtam kifele huzni a lábam inkább a cipőmet hagytam ott lehúztam de mire beszaladtam az ismerősőkhez a párom eltünt nem volt meg kiabáltam semmi jelet nem adott azóta ő az álmomba elis tünt az ismerősőm rám adott egy cipőt mondta gyere nézzünk ki nagyon feltem ki mentünk és az oroszlán ott ált a sarkon meglátott engem ismét szaladni kezdett de látszott rajta hogy ideges én vissza beszaladtam nem mertem kijönni

Aztán ismet mentünk az uton én a nővérem és az öcsém mar 3 oroszlán jött a nővérem megijedt elszaladt.. az öcsém az velem maradt probált megvédeni de a 3 oroszlán csak utánnam jöttek már nagyon közel voltak de valahogy az egyik volt tanárnőmnél kötöttem ki mondtam neki vigyen haza autoval mert kimegyek az utra jön utánnam 3oroszlán és kerget ő azt mondta biztos egy kis kölyök oroszlán mitől félsz válaszom az volt nem tanárnő ha olyan kicsi lenne haza vinnén fel nevelni nem félnék tőle hozzám szolna és ebben a pillanatba egyből felkeltem soha nem álmondtam még ilyent sőt még oroszlánnalse!! :/

Nagyon úgy érzem ez valaminek a jele...

Kérdezhettek nyugodtan

És kérlek segítsetek hátha kijön valami belöle :(


VÁLASZOTOKAT VÁROM!

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

TOVÁBBI SZÉP NAPOT!

ÜDV: Dóra


2018. jún. 24. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Nem bizol a parodban esetleg ugy erzed nem szamithatsz ra ha baj nem tudna megvedeni
2018. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az is lehetséges :/

De mégis miért nem hagyott engem az oroszlán??

Elsőnek 1 db aztán jött 3 is

És nagyon nagy félelmet hagyott bennem ez az álom! :/

2018. jún. 24. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni, hogy teljesen jelentéktelen amit álmodtál?
2018. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!