Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhatunk olyanról,...

Hogyan álmodhatunk olyanról, aki nem is létezik?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy találkoztam egy unokatestvéremmel, aki álmomban úgy szerepelt, hogy régen láttam utoljára, de a valóságban sosem láttam még hasonló nőt sem, és ilyen rokonom sincs.

Nagyon szép volt, és amikor találkoztunk, be volt rám indulva, és megcsókolt, a család meg egyből felháborodott, hogy ezt hogy tehette. Aztán beszélgettünk még egy darabig, és pár perccel később, amikor elköszöntünk, én csókoltam meg, de barátnőm is ott ült mellettem az anyósülésen.

Legközelebb valami családi eseményen találkoztunk. Nézegettem róla régebbi képeket, amikről beugrott, hogy ő amúgy mindig is tetszett nekem, csak régen kicsit csúnyább volt. Végül a rendezvényen próbáltunk bujkálni a többiek elől, és minél többet együtt lenni.

Nagyon rossz volt felkelni ebből az álomból annak ellenére, hogy a valóságban ez nem lenne túl korrekt.. :(



2018. jún. 26. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Az almoknak nem szabad hinni!
2018. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem olvasol vagy nézel véletlenül Trónok harcát? Ott vannak ilyen fura családi viszonyok.
2018. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: ritka, amikor felismerem, hogy csak álmodok, de igen, elég szar, ha az ember elhiszi, és beleéli magát :D


#2: korábban néztem, de ez valahogy nem jutott eszembe :P

A kérdés ettől függetlenül az, hogy hogyan jelenhet meg valaki olyan az álmunkban, akit sosem láttunk.

2018. jún. 26. 09:52
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Az álmod azt jelenti, hogy a Habsburg-ház tagja vagy.
2018. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hatott rád valami, akár egy könyv, egy film, olvastál valami cikket... stb. amiben hasonló szituáció volt, ez is lehet magyarázat.
2018. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezek csak halucinációk. Vagy ha ezós vagy, akkor asztrál világban jártál egy másik lehetséges idősíkban :D
2018. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg furcsa az ilyen, de én is álmodtam már teljesen ismeretlen férfival, akit soha életemben nem láttam. Kerek, egész történetet. Ha hiszitek, ha nem, az arca, az alakja most is előttem van, ha rágondolok, és magára az álombeli történetre is részletesen emlékszem.

Szóval kérdező, nem vagy vele egyedül, itt vagyok én is. :)

2018. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Gondold csak el: ébren, a fantáziádban is bármit el tudsz képzelni, olyan dolgokat és embereket is, amik/akik nem léteznek. Az álmok meg aztán random fantáziák a köbön.
2018. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hülye álmodozók!
2018. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az agy nem kreál új arcokat, új embereket. Minden alak, minden ember akit álmodban látsz, láttad már a való életben is. Akár csak egy pillanatra, elsétálni melletted a forgatagban, vagy bárhol. Azt az emlékképet szedi elő az agy és dolgozza fel újra.
2018. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!