Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Álmodhatunk olyat amit még...

Álmodhatunk olyat amit még nem láttunk? Ami nem is létezik?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy nem ez az első olyan almom hogy pl ma egy olyan epuletet lattam almomban mint amilyet meg eletemben nem lattam ereztem h ez a vilag leggyonyorubb temploma olyan epiteszeti stilus ami nem letezik.de almodtam mar azt is h a lakasunkat bovitettuk es olyan targyak voltak teljesen kidolgozva ami nem is letezik de nagyon modern volt es szep.volt h urbeli almom volt ott is minden teljes kidolgozassal lelegzet elallito.mas is almodik ilyenet?mi a magyarazat?es h lehetne visszaidezni a reszletekrt?
2012. dec. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha eddig nem látott dolgokat nem tudsz álmodni, de az agyad különböző darabokból megalkothatja.
2012. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én álmodtam furcsákat, de mondjuk olyat, hogy egy srác kezében egy lila iPhone volt, de átalakítva, szóval lehetett vele időutazni, ilyesmi, és olyan oldalt feltolhatós, ami amúgy nekem nagyon tetszik, de ez átlátszó volt, és az iPhone kivetítette rá a billentyűzetet...

Nagyon durva volt, de nekem ezt így összeszedte az agyam...

Amúgy szerintem megálmodhatsz olyan dolgokat, amik nem léteznek, SIMÁN:)

2012. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tudatalattidban rengeteg minden van elraktározva, így lehet, hogy valamikor láttad azt az épületet, de valószínűbb, hogy az agyad generálta. Nekem pár tudatos álmomban gyönyörű részletességgel tudtam épületeket felemelni, legutóbbi művem egy virágágyas volt, de az is álomhoz képest nagyon jól nézett ki.
2012. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álomban szárnyalhat a képzelet, nem szabnak határt a technikai korlátok.
2012. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!