Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert pont engem keresnek...

Tade kérdése:

Miert pont engem keresnek folyton a halottak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ezek az almok mar regebben tortentek, de mindegyikre tisztan emlekszem.

Egyik ejjel mamammal almodtam (anyum anyukaja, akinek nem voltam a temetesen ,mert meg kicsi voltam). Azt almodtam, hogy mamam ott ul az agyam szelen es elkezd hozzam beszelni. Elmondta, hogy mennyire sajnalja, hogy olyan hamar elment, hogy nem lathatta, ahogy felnovunk, hogy nem lehetett velunk, kerte, hogy meseljek, hogy mi ujsag a lanyaval, meseljek magamrol. Akkor sokmindent elemesltem magamrol, anyumrol, anyum testvereirol es csaladjukrol....Mamam mosolygott es megkoszonte, majd eltunt az agyam szelerol...sajnos azota nem almodok mamammal....

A masik almom az egyik tanaromhoz fuzodik. Egy nyaron smst kaptam osztalytarsnomtol, hogy meghalt a tanarunk ekkor, es ekkor lesz a temetes, amire sajnos nem tudtam elmenni. Par honappal a temetes utan, azt almodtam, hogy az iskolaban vagyok, es a folyoson ott all a tanarom. Hiaba mondtam baratnomnek, nezd ott van Peti ba, de o nem latta. A tanarom odajott hozzam, es megkerdezte, hogy, hogyan alakulnak a dolgok a halala utan, kit kaptunk uj tanarnak, hogy mi a velemenyem az uj tanarrol, stb....Mikor neki is mindent elmeseltem, megkoszonte majd eltunk....azota se almodtam a tanarommal.

A harmadik almom a legjobb baratnom apukajahoz fuzodik....Halala utan megjelent az almomban(a hazunk elott alltunk a jardan), es elmondta, hogy mennyire hianyzik neki a csaladja a felesege , a lanya (baratnom), hogy mondjam meg nekik, hogy mennyire szerette oket....mikor azt mondtam, hogy atadaom az uzenetet, egyszeruen elment, es meg lattam, hogy befordul a hazunk mellett egy masik utcaba......azota se almodtam a baratnom apukajaval....

Sokszor kerdezem, hogy miert pont en? Letezhet ilyen, hogy a halottak elokkel kommunikalnak az almokban? Ha igen, miert pont enram esett a valasztasuk?


2010. jún. 17. 14:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
Mert talán nem félsz tőlük és nyitott vagy ilyesmire. Ez velem is megtörtént, csak én a nagybátyámmal álmodtam ilyet.
2010. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy egyszerűen foglalkoztattak ezek a dolgok? Bántott, hogy nem lehettél ott a temetésen, sajnáltad barátnődet, vagy akkor ez foglalkoztatott...
2010. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok az ilyen dolgokra, tortentek mar velem erdekes dolgok, bar sosem feltem. Nem felek egyedul maradni a sotetben, volt mar, hogy egyedul maradtam otthon tobb hetre. A baratnom apukajanak a temetesen ott voltam....
2010. jún. 17. 14:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az egyetlen, akit még nem találtak meg. Azért.
2010. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
A halottak mind segítségért mennek hozzád, még a legfélelmetesebbek is. Hallgasd meg őket.
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
uccsónak van igaza
2010. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Én nem tudom elképzelni. Ne haragudjatok, nem ítélek el senkit, aki hisz ebben, csak én nem értem.

Pl. azt mondtad, hogy láttad h befordul egy sarokra. De hova megy? Merre?

Aztán h megkérdezi tőled, h hogy haladnak a dolgok, nem látja azt fentről, ha van egy másik hely, ahol boldogok a halottak?


Nekem anyukám halt meg 14éves koromban, de nem tudom elképzelni, h beszéljek vele, pedig örülnék neki nagyon! :( De nem tudom elképzelni...

2010. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
figyelj, velem is ez volt, hallgasd meg őket, és talán azért van ez így, mert nem félsz tőlük és megérdemled, hogy ilyen képességekkel áldjon meg a sors :)
2010. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék anyuval beszélni, de nekem sose jön senki...:( örülj neki
2010. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy fogékony vagy az ilyen dolgokra, és ezért tőled kérnek segítséget, vagy sokat foglalkozol velük, ezért álmodsz róluk.
2010. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!