Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt hogy...

Miért álmodtam azt hogy nyertem a lottón?

Figyelt kérdés
Fura álmom volt, 6 ból 4 számot találtam el, és így is nyertem vele 360 milliót.
2018. júl. 12. 07:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom van e jelentése, de álmomban vissza akartam venni a régi családi házunkat amit eladtunk.

Továbbá még az az "érzésem" volt közben, hogy most hogyan tovább? elértem az életcélom.

Nagyon pénzcentrikus vagyok egyébként, viszont soha életemben nem lottóztam.

Tippmixelni szoktam.

2018. júl. 12. 07:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Vissza szeretnél térni a régi családi házatokba, újra birtokolni szeretnéd, ehhez azt a módszert találtad a leggyorsabbnak, hogy nyersz a lottón.
2018. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert szívesen nyernél a lottón.
2018. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznóval álmodik.
2018. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy a valóságban nem fogsz nyerni.
2018. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különösebb jelentése nincs, de egy próbát megér. Adj fel egy lottószelvényt. Ki tudja..
2018. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan vágysz a gazdagsagra, hiszen írod is, hogy pénzcentrikus vagy. Nincs abban semmi meglepő, hogy álmodsz a vagyaidról.
2018. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!