Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam, jelent valamit?...

Ezt álmodtam, jelent valamit? Mi ez?

Figyelt kérdés

Valami vidamparkban voltunk azon a kisvasuton es valakin gondolkodtam vagy nem, ez homalyos, es elromlott a kisvasut es valakivel gyalog indultunk el az egyik iranyba es lassan kirajzolodott elottem egy ferfi képe es beugrott valami

Bementem egy hazba de ott mar kivulrol láttam magam, egy szoke alacsony fiu voltam es vaalki bejott a hazba mer engem keresett aztan raorditottam hogy tunjon el

Es utana egy masik fiu kepet szorongattam a szobamban (mar az "igazi" szobamban voltam) es neztem milyen szep az eg, aztan jott a vihar, kialudt az osszes lampa es villamlott en meg féltem. Es akkor jott egy kocsi, leparkolt a haz elott es beszalltam es valami olyat mondott nekem a masik fiu hogy... Navarj nemtom valami olyasmi volt hogy ha az orokke nemtommmeddig tart, akkor sosem er veget

Es belehajtottunk a viharba

Utana meg volt valami de pont a mondat kozepen szolalt meg az ebresztom



2018. júl. 20. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit.
2018. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy baromira zaaros álmot jelent. Van ilyen.
2018. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A valóságban is szőke alacsony fiú vagy? Akikkel kapcsolatban voltál az álomban ismered őket?
2018. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!