Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elemezzétek az álmomat, bár...

Elemezzétek az álmomat, bár nem lesz túl nehéz. Szóval?

Figyelt kérdés

Táncos szórakozó helyen vagyok a barátaimmal, akik bemutattak nekem egy lányt. Mindenki el megy táncolni, én meg a lány nem. Tudom, hogy fel kéne kérnem táncolni de nem teszem arra hivatkozva, hogy béna vagyok. Aztán a lány megunva hogy én nen lépek elindul és hív hogy menjek. Nagy nehezen elindulok utána. Nen táncolni megyünk hanem egy asztal (?) alá. Megkérdezi miért nen akarok tőle semmit. Válaszolok rá hogy azt mondták nekem hogy van barátod és úgy nem akartam kavarni. Utána megcsókol minden hepi, ölelkezünk. Ekkor nagyon boldognak érzem magam (miután felébredtem rájöttem, hogy a valóságban még nem is voltam boldog igazán) szóval hihetetlenül boldog vagyok. Elválnak útjaink, haza megyek, elpakolok pár cuccot az udvarról mert nagy vihar jön. Bent a szobában látom hogy valami vrutál felhők jönnek, aztán látom hogy az nem is felhő hanem egy szökőár, ami aztán ide is ért, ekkor féltem, majd ahogy becsapódott fel is ébredtem hajnal egykor a telefonomra, amin elindult egy reklám (mostanában valamiért ezt csinálja)


Nagy vonalakban ennyi. Próbálom felidézni azt az örömet amit az álmomban éreztem, de képtelen vagyok rá, nagyon depis lettem, hogy ilyen örömben úgy sem lesz részem a valóságban :(


Vélemények?


23/F


2018. júl. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb de megtalálod a boldogságot, mégha most lehetetlennek tűnik is.Kitartást! 😉
2018. júl. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az álom a vágyaidat tükrözi. Azt, hogy vágysz már egy lányra, ahogy az az álmodban is volt.

A felhők és a vihar szerintem elhallgatást vagy haragot szimbolizálnak, mert lehet, hogy neked a valóságban egy olyan lány tetszik (ő volna az álmodban szereplő) akinek van barátja és lehet, hogy pont az egyik barátodé (azok a barátaid közül akikkel álmodban a szórakozóhelyen voltál).

A szökőár meg elmossa az egészet, mert végül a dolgok kimondatlanok maradnak és inkább magadban tartod.


Ne haragudj ha tévedek :)

2018. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*pont az egyik barátod az

(így más értelmet nyer, elírtam)

2018. júl. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Szerintem telepíts a telefonodra valami jobb antivírus programot, vagy futtass le egy malware-eltávolítót.
2018. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!