Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire lehet következtetni?

Mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés
Álmomban megjelent egy régi ismerős, aki annyit mondott hogy vége és elmosolyodott. Rossz érzés fogott el ,majd felébredtem. Azóta sokat gondolkodtam hogy mit akart ezzel mondani, hogy vége. Minek a vége? Majd utólag kiderült hogy meghalt és kb abban az intervallumban mikor vele álmodtam. ( Hozzá teszem, nem nagyon álltunk közeli viszonyban, és már több mint 10 éve nem beszéltünk, nem találkoztunk.) Miért álmodtam róla ? Hogy lehetséges ez ? Elbúcsúzott vagy megéreztem a halálát? Ha elbúcsúzott, miért, ?hiszen nem álltunk közel egymáshoz... Volt már valaki így?
2018. júl. 31. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a halál után az ember lelke egy álomvilágszerű valósában van. Itt nem mindig ura az események alakulásának.

Lehet, hogy egy erő pont a te álmodba sodorta a lelkét. Így kihasználta a lehetőséget egy utolsó kapcsolódásra.


igen ez valóság volt.

Igen, nincs halál.

2018. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
1-es hozzászólóval egyetértek!
2018. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom hogy valóságos volt.Vajon találkozhatok még így vele álmomban? Vagy már nem mivel elbúcsúzott? Tudhatja, érezheti hogy sikerült a kapcsolatot felvenni és hogy mit érzek, gondolok? Hallhat és még láthat?
2018. aug. 1. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!