Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy álmomba...

Mit jelenthet az, hogy álmomban állandóan dohányzom?

Figyelt kérdés

Többször álmodtam már, hogy láncdohányos vagyok. Ezekben az álmaimban semmi más nem történik, csak kimegyek a házunk elé, és cigizek.

A valóságban nem dohányzom, kb 3 szálat szívtam el életemben.



2018. aug. 3. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak álmodod
2018. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A dohányzás valamilyen pótcselekvés, nem lehet mostanában valami az életedben, ami probléma, bosszant, rágódsz rajta...?
2018. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget


Kedves 8-as: nem hiszem hogy látens homoszexuális lennék, csak magam előtt is tagadnám, ugyanis van egy meleg mostoha bátyám, őt is teljes mértékben elfogadjuk.


És van egy lány, akiért megveszek

2018. aug. 4. 22:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenki magából indul ki, szerintem a 8- a Homi!
2018. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy igazi "zugdohanyos" vagy, de jól csinalod, mert így elkerülöd a káros következmenyeit.
2018. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is sokat álmodtam a dohányzásról, még akkor amikor nem is próbáltam soha. Aztán rá nem sokra kipróbáltam, mert egyre erősebben kattogtam, hogy milyen lehet. 3 éve alkalmi dohányos vagyok, azóta ritkán álmodom azt, hogy dohányzom.
2018. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A sok h#e reklám / film amit nézel beleszivárgott az agyadba,

Mert ezt az egész "hírdetést" tudat alatt nyomatják az embereknek hogy dohányozzanak.

Vagy

Ezt az egészet hogy vékony csőszerű és szívni kell olyan mint a babáknál a (szopóreflex) ergo megnyugtat,mert régen is attól nyugodtál meg vagyis stresszes vagy/ valami belső "lelki problémád van.

2018. szept. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!