Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmomban, ha...

Mit jelent az álmomban, ha többször is megharap egy kutya, de a körülöttemlévők nem segítenek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy álmodban egy magányos ember vagy!
2010. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaharapás: - ha téged harap: félsz egy ellenséges lépéstől


Álmoskönyvemből másoltam ki :-)

2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival egészíteném ki az előzőt hogy a kutya általában barátot jelképez, így egy barátod "harapásától" félsz.
2010. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, de lehet más jelentése is.

Esetleg jelképezheti a téged érő fájdalmakat, vagy az egész világot. Az előbbinél a téged körbevevők a hozzád közel álló személyek, az utóbbinál az derül ki, hogy nagyon magányosnak érzed magad, vagy a jövőben (legyen közeli vagy távoli) az leszel. De azt is jelentheti, hogy egy cselszövés, összeesküvés áldozatává válsz. Mindenesetre semmi jót, abban szinte biztos vagyok. Azért szinte, mert lehet egy múlttal kapcsolatos fájdalmas emlék is, ami csak most tör igazán felszínre. Remélem segítettem. ;)

2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kutya rossz embert jelez, aki a környezetedben van, és ajánlatos óvakodni tőle. (Ezt amugy a feleségem mondta, náluk a családban sokat foglalkoznak az álmokkal, és az a tapasztalatom hogy elég jól értenek hozzá)
2010. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deus88 ***** válasza:
Különösebben nem baj ha ném látsz vért az álmodban csak ugy simmán megharap azt kész , én is álmodtam már ijesmit.
2010. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na gyerekek, ma azt álmodtam hogy egy fekete Rotweiler megharapott, de több kutya is volt ott mind fekete, a jobb kezemet harapta meg, nos pár hete fekete kigyóval álmodtam és rá 3 napra indoklás nélkül kirugtak az állásomból,most várom hogy ez a kutyás álom mit fog jelenteni, jót nem azt már látom, ha megtudom ide le fogom irni.
2020. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!