Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudja fejteni az...

Valaki megtudja fejteni az álmomat?

Figyelt kérdés

Csak egy részletére emlékszem, de az nagyon ijesztő volt.

Apukámmal ültünk a kocsiban, elől voltam az anyósülésen. Éjjel egy sötét erdőben voltunk, keskeny földúton. Hirtelen megjelent egy kb. 5 méteres lény. Nagyon ijesztő volt, emberi testrészekkel. Három feje volt mindegyik rámnézett, hasonlított a twd zombifejekre. Nagy éles foguk volt. A teste összevolt olvadva, emberivégtagok nőttek ki random helyeken, a hasán kettő hát is volt.

Apukám megijedt és félrerántotta a kormányt mire belementünk egy fába. Ott ragadtunk. Ez volt az a pont amikor felébredtem.

Nem szoktam nagyon horror filmeket nézni, mostanában nem is néztem.



2018. aug. 19. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutató orvos lesz belőled majd valamikor, beadsz egy szert amivel kísérletezel majd egy kísérleti alanynak és 3 feje fog nőni. ezt jelenti az álmod :d
2018. aug. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja-ja, persze.

de nem hiszem el.

inkább olvass creepypastákat.

Vagy SCP-ket. Na attól aztán lesz mit kérdezned.

2018. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De komolyan ezt álmodtam, és 3 havonta nézek valami horror filmet azt annyi:D

Voltak hasonló baromságaim ahol a hippi autószerelők hirtelen kannibálokká változtak, és fogva tartottak miközben menekültünk a rendőrök elől.

2018. aug. 19. 18:06
 4/6 K Laci válasza:
Az álom egy furcsa dolog, egy valaki tudja megfejteni, vagy valakik keresztül. Az álomnak akkor van igazan jelentősége, ha minden részleteire emlekszel, akkor kapsz jelzést infot.Az, h.csak ritkán nézel horrort, az agy olyan szamitogép ami megjegyez mindent amit az életed során teszel nézel stb.
2018. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Ez az álom több mindent jelenthet.

Pl. azt, hogy ne autózzatok olyan utakon, ahol éjszaka háromfejű ötméteres élesfogú lények sétálnak.

Vagy azt is jelentheti, hogy Apukád nem egy autóversenyző típus, mert egy kritikus esetben, azonnal nekimegy a fának.

Szerintem ez az álom leginkább arra utal, hogy este 10 után ne egyél meg 6 darab töltött káposztát hidegen, mert ilyen baromságokat fogsz álmodni. :)

2018. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apuddal milyen a kapcsolatod?
2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!