Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki lenne szíves elmagyaráz...

Valaki lenne szíves elmagyarázni nekem, mit jelent ez a borzalmas álom?

Figyelt kérdés

Előre nyomatékosítani szeretném, hogy a történét EGYETLEN szava sem kitaláció vagy túlzás, minden PONTOSAN úgy történt, ahogy leírtam!

Az álmom azzal kezdődött, hogy egy sötét szobában találtam magam ( mellesleg fiúként, pedig lány vagyok ) az álombeli apámmal ( és nem, semmi köze a valódi apámhoz, teljesen ismeretlen volt ) illetve valami feketeruhás "gonosz" alakkal. Az imént említett fickó meg akart minket ölni. Apámnál volt egy pisztoly, és le akarta lőni a gonosz alakot. Viszont azt csak úgy tudta volna megtenni, ha keresztül lő rajtam ( logikát ne kérdezzetek ) - és meg is tette. Itt kezdett érdekes lenni, ugyanis ahogy átlőtt rajtam ( a gonosz emberke meghalt ), éreztem a fájdalmat a hasamnál erősen az álom közben ( és nem, tuti nem volt semmilyen baj a hasammal az álmon kívül- tehát nem kellett se wc-re mennem, sem semmi hasonló, arra mindig felébredek ). Szóval lerogytam a földre és ott szenvedtem egy ideig, apám pedig segíteni akart rajtam, de nem tudott. Egyszercsak megjelent valami totál random ember pisztollyal a kezében. Egy ideig csak állt, aztán hirtelen mélyen a szemembe nézett, és odanyújtotta a pisztolyt hogy vessek véget a szenvedésemnek. Megfogtam és a fejemhez tettem. Éreztem ahogy hozzáér a fejemhez, mintha az lett volna a valóság. Egy kis szünet után meghúztam a ravaszt. Az a legdurvább az egészben, hogy nem tudom elmondani, mennyire valóságos volt. A golyó belefúródott a fejembe, és ahogy vettem a levegőt, éreztem hogy belémszorul és nem tudok lélegezni. Egymás után álltak le az életfunkcióim, éreztem ahogy minden egyes apró sejt, neuron és minden ami csak mozgott, megállt bennem. Az egész csak a másodperc tört része alatt történt, de minden legalább ezer évnek tűnt. Az utolsó dolog, amire emlékszem a felébredésem előttről az az, hogy benne vagyok abban a totál idegen testben, és mindent nézek, ami körülöttem van, de nem látok semmit. Mintha ott lettem volna, de valahogy mégsem. Komolyan mondom, mikor felébredtem, azt hittem tényleg meghaltam. Ennyire élethű és brutális dolog még nem történt velem. Minden egyes dolgot éreztem, ami megtörtént. Valaki segítsen, mert nem tudom hová tenni az egészet és akárhányszor belegondolok, kiráz a hideg.


2018. aug. 26. 05:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is már volt hasonló álmom, mármint nem így, s nem ez az érzések a halál, lényegében haonlóan részletgazdag, csak nekem kezdődik elölről, mert tudni akarom miért, vagy hogy hol rontottam el az eseményt így úgymond respow-nolok és keződik elölről újra és újra, ha nem akkor a végtagjaimat nem érzem sokáig, tudatos tatszhalott, csak pillázok. Magam nak azt magyarázom, hogy vagy egy a miénkell párhuzamos életbe kerülök, ahol valamit meg kell tanúlnom vagy tapasztalnom, ami hasznos lehet itt is, vagy énis csak ülök bután, hogy ez mi a franc volt? A respownt nem kívánom senkinek, se szakadéknál se mikor széttépnek, inkább kelj fel! mellesleg nem volt neked utónyoma, modjuk pattanás vagy piros folt a be és a kimenetnél? mert nekem régről van a szemöldökömnél s az ajkamnál egy heg? álombéli penge vágá után, s nemrégiben hasonszúrtak azaz vesén, nekem kellet kihúznom, s másnap ott volt a bemenet egy nagy foltal és a kimenet egy miteszerrel...na nem akartam ennyit írni, csak példákkal akartalak megnyugtatni, hogy nem vagy egyedül, s minden rendben van, nem-nem könnyű hozzászokni, az ilyenek miatt néha az álom és a valóság összemosódik, (-dik?, összemosódhat!, persze ha sorozatos lesz)...lehet nem vigasztal meg, vagy ad választ, de azt ezen kívül nem tudok, valami gondolat, hír, videó, film, még lehet esetleg, de nem tartom valószínünek, legalábbis magamból kiindulva...mind e mellet nagyon durván és áttérezhető volt számomra, ahogy olvastam, szinte még a padló hideg, nyirkosságát is el tudtam képzelni ahogy lassan elcsordogál a meleg vér s mégis egyre hűvösebb minden. Még egyszer nem vagy egyedül, másnem ketten de remélem nem!


sarkos értelmezés, túszdráma- az apár fiát tútzul elytik, a sötétruhással való fizikai konfliktus hatására a fegyver az apához kerül, mire az alak élőpalyzsnak használja a fiút, pisztoly bomm! Pali nyekk, a gyerek a földön, az apa megpróbál segíteni,mire a segítség megjön már késő... az dogy miért volt ennyire valóságos azt én se tudom, lehet benne lesz a hírekben...

ui.: mióta velem ez van, s elkönyveltem a saját kis titkomnak, vagy parámnak, azóta gyakrabban unatkozom, mert csak egy átlagos nap inger nélkül... szóval ha folytatódik, nemtudom jóbarát vagy pszikológus, bár inkább egy lélekgyógyász, látó?. igazából nemtudom, engem arra tanítottak hogy a te bajod a te dolgod, csak tudom az nem jó, nem elég, persze amennyiben folytatódik.

2018. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!