Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton ugyanazz...

Miért álmodok folyton ugyanazzal a démonnal?

Figyelt kérdés

Álmaimban mostanában egyre sürübben rűnik fel Valak a démonok közötti filmből. Mindig félek mikor vele álmodom. Az egyik álmomban emlékeztem az előzőekre mikor hallottam a suttogásukat a szellemeknek. Aztán utana a szekreny ajtót csakpkodták és én nem csak az álmomban körülóttem lévők hallották és anyám sírvva ment el melletem mikor kérdeztem hogy mit hall mit mondanak és nem mondta meg csak bement a fürdőbe.

Általában ha egyedül alszok akkor álmodok ioyet de ma már a párom mellett is a démonnal álmodtam. Valami szórakozik velem vagy csak az elmém mit tegyek?



2018. aug. 27. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy olyan is, hogy nagyon félsz Valaktól, és csak sima rémálmaid vannak, semmi démonos cucc. Vagy tényleg démon, aki tudja, hogy félsz Valaktól, és így jelenik meg az álmodba, hogy a frászt hozza rád. Legközelebb kérdezd meg, hogy mit akar, légy határozott, és küld ell. Ha lássa, hogy már nem félsz tőle, és határozott vagy, akkor elmegy, mert nincs amit kezzen veled, már nem tud ijesztgetni. Mondd neki, hogy hagyjon békén, küldd el.
2018. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom iranyitani az álmaimat :/ olyan mindegyik mint egy film csak megtörténik :( de köszi

Igazábol felnék tőle de tudom hogy nem letezik meg nem szoktam jelentest tulajdonitani az álmaimnak de ez igy már elkezdett aggasztani es már tobb mint 2 eve lattam a filmet es azota semmi csak igy mostanaban. Ha a rosszabb eset es demonos cucc akkor papot hivjak vagy mit tegyek sót az ágy alá?

2018. aug. 27. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert napközben is sokat foglalkoztat.
2018. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 leértékelt ***** válasza:
Nagyon unatkozhat, aki naponta kiírja ezeket az álmos kérdéseket. Mit jelent ez, mit jelent az... szent f**?¿!szom!
2018. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem kamuzol.
2018. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A só az ágy alatt hülyeség. Papot csak akkor hívj, ha már 1000% hogy egy gonosz entitás.
2018. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mimdenkinek !
2018. aug. 29. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!