Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban ilyen...

Mit jelent álomban ilyen módon utazni? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Álmomban utaztam. Egy fiú odajött hozzám (akit a valóságban 1-2 hónapja ismertem meg). Odaült hozzám, kivette a kezemből a telefont és a kezembe adott egy gyereket.


Ennek az álomnak lehet vagy van valami jelentése? Szóval a fiút ismerem, 1-2 hónapja ismertem meg a valóságban.


Megköszönném, ha nem poént csinálnátok ebből, hanem szeretném ha csak olyanok fejtenék ki a véleményüket, akik szerint ennek van jelentése. Napok óta olyan furcsán érzem magam ettől az álomtól, és gondolkodom rajta. Előre is köszönöm! :)


22/L



2018. márc. 21. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Az álom egy új kapcsolat létrejöttét jelenti. Az utazás az életutadat, a telefon egyedüllétet, a gyerek a kapcsolatot jelenti, ami te és a fiú között van. Amilyen a gyerek olyan a kapcsolatod.
2018. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2018. márc. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!