Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rendszeresen...

Miért álmodok rendszeresen ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Habár nem igazán hiszek az álmok jelentésében, számomra ez kezd kicsit furcsa lenni.

Elősször is leszögezném, hogy a lányba, akiről írok, nem vagyok szerelmes, bár nagyon szépnek találom.

Kb egy fél éve kezdődött, hogy olyan 3 hetente az álmomban szerepelt ez a lány. Kezdetben amikor megjelent, viszonylag semleges volt a kapcsolatunk. Viszont akárhányszor ujra álmodtam vele, mindig egyre és egyre közelebb kerültünk egymáshoz, ami azért is furcsa, mert a lánynak van barátja. Senki más személlyel nem esett meg velem ilyen, hogy ennyiszer szerepelt volna visszatérően álmaimban, pedig többen jóval közelebb állnak hozzám. Ez jó néhány hónapig így volt, az utolsó és egyben legfurcsább álmom kb másfél hete történt. A lány behívott egy szobába, és le akart velem feküdni (itt tetőzött az álombeli “kapcsolatunk”) és elkezdett vetkőzni. Habár ennek egyébként nagyon örülnék, mondtam neki hogy ezt beszéljük meg, mert a barátja nem igazán fog örülni ha ez kitudódik. Ezután felébredtem. Két fő dolog miatt furcsállom ezt a jelenséget: Elősször is azért, mert a valóságban tök átlag a viszonyunk már régóta, a másik pedig hogy egy tyúklépésnyivel miért került mindig közelebb álmomban (szépen szabályszerűen történt az egész)

Mit jelenthet ez az egész? Minden normális választ megköszönök!


2018. szept. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan tetszik neked az a lány,csak mivel barátja van,ezért érzed,hogy nem helyes dolog,hogy tetszik neked,és szívesen összejönnél vele.és mivel szoktál rá gondolni,és ilyen érzéseid vannak iránta,ezért álmodsz ilyeneket.Ez normális válasz?de szerintem ezt te is tudod már.amit leírtam.
2018. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt hálni akarsz vele. :D
2018. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel lehet 13-16 éves, azt hiszem mellékes hogy kije van, vagy nincs. Mondd el nei hogy róla álmodtál szépeket, és lehet hogy nyerő vagy! De ha nem mondod el, nem lépsz, lehet hogy soha nem tudod meg, mi lehetett volna!
2018. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolso: mi az hogy mellekes kije van? mar bocsi de ha a korhoz kotott a szemelyek kozotti szeretet es bizalom kialakulasa akkor egy 10 eves keptelen vkit szeretni?
2018. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!