Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legviccesebb álmotok?

Mi volt a legviccesebb álmotok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy űrhajóban voltam az űrben ami belülről pont úgy nézett ki mint a gyár amiben dolgoztam. Föld körüli pályán keringtem, és súlytalanság volt bent. Nagyokat tudtam ugrani... Aztán amelyik gép mellett igazából dolgoztam (forrasztógép) abból ilyen karok lógtak ki. Na ezzel a géppel ott az "űrhajón,, egy atombombát tudtam kilőni a karokból. Aztán ki is lőttem, mert úgy éreztem itt a földön mindenki csak szenved, és arra gondoltam csinálok mindenkinek egy "jót,, és megszabadítom az emberiséget a szenvedéstől. Aztán bummm..., felébredtem.
2018. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
szoval kedves elso, neked eleged van a gyari melobol es ugy erzed nem vitted semmire es szenvedes az eleted, ami miatt gyakran eljatszol az ongyilkossag gondolataval?:'D
2018. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szóval kedves második - ezt aztán jól telibe találtad, kivéve hogy direktbe nem akarok meghalni. bár szerintem az élet amúgy is aránytalanul több szenvedést okoz. ez független szinte mindentől. "az élet szenvedések láncolata,, -- ezt buddha is megmondta már jó régen.

De viszont én csak a kérdésre válaszoltam 😄

2018. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem kotekedeskeppen irtam, csak feltunt, h szerintem ez lehet az almod jelentese. :D hat szenvedesbol mindenkinek kijut, de jobol is, nemde? vegulis vagy ez, vagy a semmi. akkor mar inkabb ez
2018. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Igen. Igazad van. Maradjunk inkább itt még egy kicsit a szélsőségek világában ;)
2018. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en nagyon szelsoseges vagyok, tehat en mindig a szelsosegek vilagaban elek. fekete feher, tudod:D
2018. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én álmom is egy űrben játszódott amikor is valami zöld színű nyalkakkal harcoltam. Ezt pár napja álmodtam és arra a következtetésre jutottam, hogy talán túl sok filmet néztem de mostanában nem igazán volt idom filmeket nézni szóval csak szimplán fura vagyok...? :D
2018. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!