Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes látomások. Mással is...

Érdekes látomások. Mással is előfordul?

Figyelt kérdés
Velem az van, hogy egy olyan háromnegyed évvel ezelőtt, egyik reggel mikor még az álom és felkelés határán voltam, volt egy érdekel látomásom, ahol egy számomra ismeretlen nő egy tábla előtt állva magyaráz valamit. (Ha jól emlékszem ezidáig az első, tehát ez volt a legintenzívebb, ahol egy olyan 10 másodpercre egy más síkra kerültem volna.) Nap végére kiderült, hogy ez a valaki a matektanárnőm volt (középiskola első tanítási napja) és ötödik óra matek volt. De a fura hogy előtte már reggel volt egy óránk vele, de csak akkor esett le az egész amikor pont ugyan abba a helyzetbe kerültem mint "álmomba". Minden úgy történt, ugyan azt mondta ugyan olyan poloja volt a gyereknek aki mellet ültem, egyszóval minden stimmelt. Ezek után jó pár látomás történt (teljesen más helyzetekbe, másokkal de mind-mind úgytörtént), de fura mód mióta szünet van meg egy sem volt. Amúgy néha az agyamra ment, mikor mindig éreztem a deja vu-t (mert végülis az, csak amit úgyérzek már egyszer megtörtént, az egy látomás volt), hogy pont igy almodtam. Bár párszor mikor kínos dolgokat láttam előre (orrvérzés) akkor mindig vittem magammal zsepit és ne mis következett be. Hosszúra sikerült, de a lényeg végül is annyi, hogy ha nem is ugyanígy de mással előszokott fordulni?
2010. jún. 23. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem párszor már volt , de anyumnak és meg mamámnak is ...szerintem ezt így örököltem , bár amikor 1.-nek volt ilyen alig mertem aludni :S
2010. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan "DeJaVu" fajta, aminek már konkrétan emlékszel az első és a második ([1.] Álom [2.] iskola) elemére, míg a sima dejavu érzésnél pusztán egy elemre emlékszel ([1.] ? [2.] Beugrik, hogy mintha már történt volna hasonló....)

Ilyennel még nem találkoztam, de lehetséges, hogy más okokból létezik, és nem abból, amit én elmondtam.

2010. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ilyen már velem is előfordult. 16/F
2010. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem még sajnos nem fordult elő ijen. :(
2010. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyám munkatársa látomása a "világ vége" volt. ne ijedj meg ettől ha hiszel bennük akkor mondom hogy az angyalok üzennek neked szerintem pontosabban az őrangyalaid. de lehet Isten is aki mindig mindenhol "ott van". ennyi ne nézz hülyének mindenkiek meg van a saját véleménye hogy léteznek -e vagy nem.
2011. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nekem is rengetegszer van ilyen... Viszont én velem mindíg úgy volt hogy, egy csomó ideig eszembe volt mert tudtam hogy meg fog történni de miután már fel adtam az észben tartást. Utána idővel be következett és azokra is elékeztem mikor mondogattam magamban hogy ez tuti be fog következni légy résen...
2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy kedves ismerősöm... körülbelül 4 éve látomása volt hogy télen az anyukáját el fogják ütni. A nő könyörgött az édesanyjának hogy ne biciklizzen aznap egyáltalán (ez egy téli csúszós napon volt) de az anyukája csak legyintett egyet, és megtörtént a baj. Egy kanyarban ment a kerékpárral amikor egy nyerges kamion meg akarta előzni, de becsúszott alá és halálra gázolta...
2011. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!