Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek is előfordul ilyen?

Veletek is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Gyakran van, hogy gondolok valamire, és megtörténik. pl nálunk a 45-ös busz 25 percenként jár és az orrom előtt ment el és én azt akartam, hogy jöjjön egy és jött még egy 45-ös. ez nem is olyan furcsa dolog, de egyszer az óra közepén eszembe jutott, hogy jó lenne, ha bejönne valaki a terembe, és fejben egy idősebb, szőke hajú alacsony nőt képzeltem el, és egy ilyen nő jött be, akiről kiderült, hogy osztáklytársam anyukája, és beszélni akart vele. óra végén megkérdeztem miért jött, de azt monta, hogy majd lésőbb elmondja, de bármikor kérdeztük nem mondta el. tehát néha csak úgy eszembe jut, hogy jó lenne, ha történne valami, nem tudom, miért lenne jó, de úgy gondolom hogy jó és az megtörténik. ez hogy lehetséges? köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. aug. 15. 21:31
 1/9 anonim válasza:

ez nem feltétlenül az akaratod műve!! ez furcsa véleteln, de már velem is előfordult párszor

pl...a szembeszomszéd-ban gyakran van metál buli, amitől nme tok aludni

egyszer arra godoltam, h bárcsak jönne errefele egy rendőr...

és jött is, szólt nekik


látod...ez csak a véleteln, mindenkivel megesik előbb utóbb, csak veled gyakrabban...lehet h különleges vagy

2011. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 miravagyokcsá ***** válasza:
36%
tevagy a kiválasztott!!!!
2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első köszi

második xD

2011. aug. 16. 12:48
 4/9 anonim válasza:
46%
Kockasajt? Hol van mindig metálbuli? Címet adhatsz :D
2011. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szokott, igen

elég sokszor van jó megérzésem..ha elmondom valakinek, akkor sose lesz úgy, de ha nem, akkor mindig bejön :)

2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az ilyesmire a parlagimottkányemberen kívül sajnos csak a medvedisznóemberek képesek, de őksajnos ha túl gyakran alkalmazzák relytélyes erjüket, hamar kitágulhat az ánuszrószájuk, ami a homoszexualitáshoz vezethet..:/

ja és terhes vagy xD

2011. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen velem is előfordult már többször is. :) De csak úgy hogy hirtelen beugrott és megtürtént. Kipróbáltam már tudatosan is ilyesmikre gondolni, de nem sikerült. Én sem értem, de jó érzés. :))) Különben ismerősöm is mesélt ilyeneket. Pl: Vannak bárányai, és arra gondolt kár hogy ennyit kell dolgozni velük nem kéne több bárány (az egyik vemhes volt) másnap reggelre 4 bari elpusztult... :( Van ilyen :)
2011. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Velem úgy volt hogy kimentünk lovagolni, és a terep túra elején "belémhasított" egy megérzés, hogy le fogok esni. És tényleg átmentünk egy levágott villanypásztoron a ló belegabalyodott megijedt és dombon lefelé beugrott vágtába. Naná, nem számítottam rá de talpra estem :D Amúgy azóta figyelek ezekre amegérzésekre. Egy mpvel később nem emlékszem milyen érzés volt, de ha megtörténik nem lehet összetéveszteni :DDD
2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 30. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!