Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez sok mindenkivel előfordul?

Ez sok mindenkivel előfordul?

Figyelt kérdés
Amikor újságot olvasok,háttérzajnak be van kapcsolva a tévé.....És már sokszor előfordult, hogy olvasok egy szót (általában ritka szavak) és pont azt kimondják a tévében......vagy pont mondok egy szót és azt mutatják a tévében például mondtam a múltkor hogy pizza és pont azt mutatták egy reklámba...de sok ilyen előfordult már velem 13/L
2011. aug. 5. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szinkronicitás. Velem is, meg szerintem szinte mindenkivel előfordul alkalmanként.
2011. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De jó! Ezen már én is gondolkoztam! Velem elég sokszor előfordul. Mindenesetre érdekes. :)
2011. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem nem igazán. Olvasás közben nem nézek magyar nyelvű adót (mert zavar), tv-zés közben meg nem beszélek annyit. Reklámok alatt meg nem szokott előfordulni. Vagy csak nem veszem észre. :)
2011. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velem is:) tényleg érdekes.:)
2011. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Egy hozzáértő embertől ezt a választ kaptam erre a kérdésre:


"Szimpla távolbalátásról van szó. A műsor, ami fut a tv adásban, többnyire nem élő, hanem előre felvett. Ennélfogva már létezik valahol, valamilyen formában és a mindentudásból a beavatott lelkek képesek kiolvasni ezt az információt és egyszerűen megjelenik a tudatodban..."


"...Van másik eset is, amikor élő adást látsz meg előre (néha ilyen is előfordul). Amit látsz, még nem létezik, csak fog, tehát nem távolbalátással, hanem jövőbelátással észleled. Ez az igazán izgalmas, mert mutatja a teremtésben meglévő részleges determinizmust...."

2011. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hasonló dolgok Velem is előfordultak már!Pl:Mikor attól féltem ,hogy a barátnőm terhes akkor még a csapból is a babareklámok folytak!Ez lehet hogy a sors ,vagy csak a véletlen egybeesések sorozata
2011. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Valaki Renáta ***** válasza:
Volt erről egy műsor a Spektrumon. A tesztalanyoknak különböző képeket mutogattak (vidám, szomorú, megrázó képeket). Minden esetben az agy még a kép vetítése előtt reagált annak megfelelően hogy mit fog látni.
2011. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valaki Renáta ***** válasza:

Saját példa. Mikor a cicámat engedtem ki az udvarra, egy hang a fejemben azt mondta hogy "most látod őt utoljára" és úgyis lett.

De még éjszaka hallottam a macska hangját a fejemben ahogyan borzasztóan sír, hörög. Soha többé nem láttam.

2011. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valaki Renáta ***** válasza:

Ez már inkább másik téma.

A vége az lett, hogy sokáig kerestem, plakátoltam, szomszédokat végigjártam. Amikor megláttam az ágyamon össze gömböjödve a cicát, akkor már tudtam hogy nem él, de azért még kerestem tovább.

2011. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!