Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent elkoltozni almunkba...

Iuhos kérdése:

Mit jelent elkoltozni almunkban 2 eve màr ezt ålmodom egy màsik lakàsba megyek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne alomban aludj és nem álmodsz ilyeneket.

Ki az a Patrik?

2018. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon gyakran álmodok olyant, hogy szobáról szobára járok, ugyanabban a lakásban... Vagy olyan házba költözöm, amiben körbe lehet menni, mert minden szobában több ajtó van. És mindig ugyanazokkal a személyekkel vagyok általában.


Én bűntudatnak és/vagy lelkisérelemnek gondolom őket, amiket nem sikerült feldolgoznom. Vagy olyan eseménynek, amit szeretnék újra átélni. Például szokott olyan álmom lenni,hogy egy gyekkori barátnőmhöz átmegyek, és az ő házukban keringek/keringünk körbe-körbe. Ő volt az a barátnőm, akivel maximálisan őszinték voltunk egymással, gondtalanok voltunk, rengeteget beszélgettünk, nevettünk. Gondolom újra szeretném élni azokat az érzelmeket, azért keringek körbe...


Lehet te is menekülsz valami elől, szeretnél valamit magad mögött hagyni, ami negatív érzelmet vált ki belőled. Esetleg régóta foglalkoztat valami, amire szeretnél választ kapni. De az is lehet, hogy túl sokat gondolkozol valamin.


Milyen házba/lakásba mész álmodban? Milyen ott a hangulat, kik vannak ott? Hogy érzed magad azon a helyen? Mindig ugyanoda, vagy néhány lakás azért nagyban eltér az előzőektől? Ezeket próbáld meg felidézni és megvizsgálni, sok mindent kiszűrhetsz belőle. Ha ilyen álmod van, reggel írd le olyan részletesen, amennyire csak emlékszel rá, később lehet rajta elmélkedni. Akár megmutathatod olyannak is, aki jól ismer téged és megbízol benne.

2018. szept. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!