Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmunkban egy...

Sansa Strak kérdése:

Mit jelent, ha álmunkban egy sas beszél hozzánk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
na ez tényleg üzenetet hordozó álom.
2018. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott neked?
2018. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit mondott neked a Nagy Sas?

Mától nem ehetsz sast?

2018. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy indián vagy.

Állítólag a sasok buták, ezen kívül a jó látást társítjuk hozzájuk (sasszem). De hogy a te álmod neked mit jelent, azt nem tudom.

2018. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy épp alszunk.
2018. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sas vijjogasat hallani: betegség egy hozzánk közel állónak


Csak ezt találtam olyat h beszél olyat nem

2018. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Magyarul beszélt hozzám, kb 3 határozott mondatot, nem emlékszem sajnos mit

mondott. De arra, igen hogy komyoly este hangsúlyos volt a tartalma. Szinte rám se nézett, csak meredt maga elé.

A bal szeme körül volt egy barna kör, amin vonalakból álló írásjelek voltak. Nagyon bölcsnek éreztem. Nem is szóltam vissza, csak tudomásul vettem amit mondott nekem.... (de mit mondott?) Egyszerűen nincs meg mit mit miart. Sajnos 2 pici gyerekem van sokszor felkeltenek éjszaka. Megzavartak....

A háttérben két nagyjából azonos korú kb 8 évesek lehettek kislányok írtak, jegyzeteltek. Ennyi.


Sas, azóta gondolkodtam rajta, hogy biztos sas volt? Mert ember nagysagú volt, barna volt. Az egyik ismerősöm azt kérdezte, hogy nem véletlenül egy turul madár volt. Bizonytalan vagyok. De az biztos szentséges álom volt.

2018. szept. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!