Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmodom, hogy elhagy. Van...

Az álmodom, hogy elhagy. Van jelentése?

Figyelt kérdés

Már vagy 3-4 alkalommal álmodtam ezt. Az álomban valami miatt összeveszünk, elmegy, és megszakít velem minden kapcsolatot. Nem válaszol ha írok neki, teljesen eltűnik az életemből.

Az elején depressziós vagyok, de ahogy múlik az idő megtanulok együtt élni azzal, hogy már nem az életem része.

Van amikor még írok neki utoljára, "elbúcsúzok tőle".


Az egyik álomban az "eltűnése" után ránéztem a facebookjára, letörölt, a főnököm feleségével volt eljegyezve..


A való életben nem áll fenn az a veszély, hogy megcsalna, vagy elhagyna. Nagyon őszinte, a szabadidejét mindig velem akarja tölteni, igazi "társfüggő"..



2018. okt. 1. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rá panikolsz arra hogy elhagy,aztán ez jön elő éjszaka. Párom is sokszor mondja azt álmodta elhagytam ,általában olyankor van ez mikor vagy összevesztünk előtte vagy megbamulnak az utcán engem , megdicsérnek előtte.

Persze ez a veszély nem áll fent hogy elhagyjam

2018. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 grafno ***** válasza:
Félsz, hogy elhagynak és az álmodat is erre irányítod.
2018. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!