Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek az álmoknak mi jelenté...

Ezeknek az álmoknak mi jelentése lehet ha egyáltalán van jelentése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van amikor hiszek az almok jelenteseben van amikor nem. Roviden a tortenetem a kovetkezo, hogy szeretnenk a ferjemmel masodik kisbabat de ragolcsolve nem vagyunk. Es mostanaban ezeket almodtam. Egyik este azt almodtam hogy a szuloszoban vagyok es eppen szulok de a gyerek nemet nem tudtam hogy fiu vagy lany de szerettem volna tudni. Masik este szinten kisbabaval almodtam, hogy mas dajkal egy kislanyt. Masik este meg azt almodtam hogy nagy baleset volt az utcankban,tuz volt,nagy fustre emlekszem meg hogy kamion is borult. Sok volt a halott es a halottakkal beszeltem es az egyik halottnak azt mondtam hogy szulessen ujra,szulessen le hozzam a kisbabamba legyen uj elete,itt gondolom arra gondoltam hogy a lelke legyen az en kisbabamba. Szerintetek lehetnek barmijen jelentesei ezeknek az almoknak?
2018. okt. 6. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A születendő gyerek lelke bejelentkezik a szüleinél.

Ezt természetes és kötelezően a folyamat része.

Sokan nem emlékeznek ezekre az álmokra illetve erre a kapcsolatfelvételre.

de te igen.


Minden a legnagyobb rendben van.

tessék halolajat, D-vitamint szedni és utánanézni a jódpótlásnak. Mert a méhlepény ezeket könyörtelenül elszívja az anyai testből. A B9-B12-vitaminokról se feledkezz meg kérlek!


légy áldott!

2018. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!