Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valamilyen jelentése az...

Van valamilyen jelentése az álmomnak? :S

Figyelt kérdés

igen tudom és igen azt is tudom :D pusztán csak nagyon meg fogott és kíváncsi vagyok rá :D

szóval azt álmodtam hogy véradásra megyek a bal kezemet bökte meg a nővér de nem ahol általában a vért szokták venni hanem az alkaromnál az egyik artériát és amikor kihúzta egy csomó vér ki fröccsent a kezemből :D majd adott egy törölközőt vagy ahhoz hasonlót majd elállítottam és szimplán kim küldtek mint ha misem történt volna semmi :D



2018. okt. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, bele lehet képzeli, hogy ezért meg azért álmodtad ezt, viszont vannak olyan álmok, aminek tényleg semmi értelme. :D
2018. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudom :D nyilván nem ilyen ezos dologra vagyok kiváncsi (titkos vér rituálé) hanem tudományos jelentésére esetleg utal valamire a tudatalattim?
2018. okt. 3. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vérzéssel álmodni leggyakrabban pszichológiai jelentéssel bír, testi sérülést vagy előérzetet sugall. Érzelmileg jelenthet bántó megjegyzést, például valaki azt mondja nekünk, hogy nem szeret.

Pszichológiai sérülést jelenthet egy trauma, amikor energiát vesztünk, de jelenthet motivációt is.


Sokan a karjuk vérzését látják álmukban, ez pénzügyi veszteséget jelent egy hatalmas hiba miatt."


"Vér

Õsrégi szimbólum. Gyakran szélsõséges érzelmeket, és ebbõl fakadó cselekedeteket jelent. Nõi álomban: agresszivitást, férfiálomban: szenvedélyt jelenthet. Ruhádon vérfolt: váratlan veszély. Utcán vértócsa: bizonytalanság, félelemérzet. Mindent elárasztó vér: már a remény is elveszett. Vérvétel: megfejthetetlen titok."



"Bal kéz: nőnek jelent új ruhát, férfinak utazást."


Ezeket találtam :D

2018. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
váo köszi szhépen :D
2018. okt. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!