Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig azt álmodok, hogy...

Mindig azt álmodok, hogy letörik, kiesik, kihúzzák a fogamat?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ez halált jelent?!

De nekem beteges fogorvos fóbiám van, plusz tavaly ki kellet húzni 2 fogamat, azóta betegesen figyelek rájuk és rettegek, nehogy mégtöbb így járjon.

Ugye a félelem miatt álmodok ilyet?


2018. okt. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a félelem miatt. Biztosan egyébként is sokat gondolsz erre. De nyilván te is rájöttél, hogy nem halt meg mindig valakid, amikor ilyet álmodtál. Egyébként én úgy tudom, hogy nem halált, hanem betegséget jelent, bármilyen betegséget, tehát nemcsak komoly betegséget.
2018. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen régebben. Halál nem volt a környezetembe mikor álmodtam ilyet . Nekem nem szépen áltak a fogaim , az bántott rettenetesen és akkor álmodtam vele . Azóta rendbe vannak nem is jött elő almomban többet.
2018. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is álmodtam olyat régebben , hogy letörik belőle egy darab,és pár év múlva meg is történt (egy hülye fogorvos gyökérkezelte,mikor nem is kellett volna,aztán amiatt meggyengült,és azért tört le,mikor véletlenül keménybe haraptam)és fogkoronát kellett csináltatni,s azóta is szenvedek.Úgyhogy nekem jós álom volt.de nem mindenkinek az.Mindenesetre oda kell figyelned rendesen a fogaidra,nehogy úgy járj,mint én.Most már nekem is beteges fogorvos fóbiám van.
2018. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vicces lesz, amit most mondok, de igaz. Nekem is visszatérő rémálmom volt, hogy kiesnek a fogaim, reggel az első gondolatom volt, hogy te jó ég, de jó, hogy nem igaz. Aztán fogszabályzóm lett évekig, akkor teljesen elmúltak az álmok, majd levették, és visszatértek, de ilyen évi 1-2 alkalommal, tehát jót tett, hogy valóban húztak fogat meg fájt rendesen. Semmi köze nem volt az álmaimnak halálhoz vagy ilyesmi. Egyszerűen féltettem őket, mert csálék voltak, hogy elromlanak és kiesnek.
2018. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!