Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára kihúzzák a fogamat....

Nemsokára kihúzzák a fogamat. Félek. Sokáig tart?

Figyelt kérdés
Eléggé lyukas az a fog és fáj is meg be van dagadva az ínyem körülötte. Sokáig tart míg kihúzza? Nagyon fáj? Annyira félek :( Még nem húzták maradandó fogamat..
2017. márc. 31. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már igen, három bölcsességfogat, és egyik sem fájt. Sem alatta, sem utána. Csak az kellemetlen, hogy nagyon óvatosan lehet enni vele egy-két hétig.
2017. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azt mondják hallod hogy recseg :( még a tejfogamat is hallottam akkor ez milyen lehet? :'( meghalok
2017. márc. 31. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egész kb 1 percig tartott.

Ne félj el lesz érzéstelenítve, nem fogod érezni csak anynit hogy feszül kicsit az ínyed.

2017. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos egyébként, hogy kihúzzák? Mert általában próbáljak megmenteni. Szerintem előtte tuti adnak gyulladáscsökkentőt. Utána meg majd érzéstelenítenek, akkor meg nem érzel semmit.
2017. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem, egyáltalán nem fáj, nem is úgy recseg..dugj be egy fülest!!! közben:).. tényleg nem fáj, max. fél perc!!!!

Szorítok!!! Ne félj rendben lesz nyugi..!

2017. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem brutál volt a fogó amivel húzta kb szétszedte az ínyemet és nagyon hosszú gyökere volt a fogamnak 2* állt neki hát nekem bizony recsegett ahogy a hús és a többi cucc elengedi a fogat annak lehet hangja.3 algoflexet vettem be utána mikor már nem hatott az injekció.Az álkapcsom izmai meg tobb mint egy 1hétig fájtak mert azzal tartottam ellen mikor húzta,lehet szájzárat is kapni nekem nem lett de nagyon szar volt.A fog helyén kb akkora lyuk marad amibe belefért volna a mutató újjam.Aztán behegedt megszünt a fájdalom ehetek ihatok alhatok szóval szuper emelett komoly betegséget is okozhat ha rossz fog bennmarad.Hajrá.
2017. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kihúzták, de nagyon sz*r volt.. éreztem és feszült az egész.. de most eléggé fáj.
2017. márc. 31. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Két perc körülbelül, igen, az, hogy recseg, kissé bizarr, de az én véleményem szerint egy ficam sokkal durvább. És nem fáj, mármint a foghúzás, csak utána, amikor már elmúlik az érzéstelenítő, de akkor sem úgy, hogy belesajdul, inkább egy úgy, mint egy zavaró fejfájás. Nekem azért húzták ki, mert letört belőle, és sajnos nem volt javítható.
2017. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást!!!:) ügyi vagy!
2017. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!