Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bizonyos formában visszatérő...

Bizonyos formában visszatérő álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már azt, hogy gyilkolok. Volt, hogy szeretteimet de legtöbbször idegen embereket, legutóbb például egy gyereket. Nem volt rá okom egyszer sem, nem önvédelem volt csak odamentem és leszúrtam egy késsel. A gyerekes mondjuk ijedtemben történt. Ami visszatérő az az, hogy mindegyiket késsel ölöm meg, leszúrom őket. Ez mit jelenthet vagy lehet valami oka? Nem túl gyakran vannak ilyen álmaim de azért volt már egy pár.
2018. okt. 26. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én útmutatásnak kezelem álmaimat. Ha ilyet álmodnék, az vészcsengő lenne arra, hogy őrült indulatok vannak bennem, amit küzdősporttal és szexszel vezetnék le.
2018. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

harag, sérelem.

egy érzelmet nem fejeztél ki. vagy mert nem tudatosult benned, vagy mert nem volt rá lehetőséged.

ez fájhat amikor találkozol vele, de csak az elfájáson keresztül vezet az út.

Az eszköz az hogy abba hagyod a tagadást és megengeded hogy érezz olyat is ami "tilos". Fasság hogy tilos. Ha van akkor emberi. Pláne, hogy az árzelem már kommunikálja feléd hogy ki akar fejeződni.


Van pár köbi tüzifám. Felhasogatod?

Üvölthetsz közben! Még akár valamit fizetni is tudok :D

2018. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!