Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodtam...

Mit jelenthet, ha azt álmodtam este, hogy a két szemfogam mellől befelé hiányzik két fogam?

Figyelt kérdés
Az álmomban készültem valahová és elindulás előtt a tükörbe néztem, és láttam, hogy hiányzik két fogam. 16/l

2018. okt. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Állitolag betegség, meg halál....

Hát hülyesèg

Én már elmodtam foghúzást, fogtörést, mindent.

Inkább reggel attól féltem, hogy nem csak álom volt. :D

2018. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sajnos rosszat jelent. A fogak elvesztését, vagy haj levágását álmodni,halált jelent. Ha fájt, esetleg vérzett,akkor közeli hozzátartozó halálát jelzi, ha kevésbé,akkor távoli ismerős halála fog bekövetkezni. De pánikra semmi ok, kicsit figyelj jobban magadra és környezetedre.
2018. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, azt nem álmodtam, meg, hogy kiesik a fogam, hanem mikor tükörbe néztem már nem volt meg az a kettő. AZ álmomban egyáltalán nem fájt, nem éreztem semmit.
2018. okt. 28. 15:16
 4/4 anonim válasza:

Olyat én is álmodtam, hogy tükörbe néztem és akkor tűnt fel, hogy elvesztettem a fogaimat. Annyit mondok, hogy Stephen Kingtől épp befejeztem a Rémkoppantókat, mikor ez volt. :)

És nem vesztettem el utána semmilyen közeli, vagy távoli hozzátartozómat/ismerősömet se, szóval nyugi.

2018. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!