Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak visszatérő...

Miért vannak visszatérő rémálmaim? És miért pont ezek?

Figyelt kérdés

Nem rémálomnak mondanám, inkább nagyon nyomasztó áloknak.

Akármit álmodok a vörös, szinte bordó égbolt fekete felhőkkel indig szerepel valami formában. Illetve az elhagyatott házak is, régi bútorokkal. Az a vér vörös ég olyan félelmetes mindig. Nem olyan mint a naplemente, hogy csak egy foltban, hanem az egész, és nem narancssárga, hanem mint a vér. Linkelek egy képet róla, amit ma kerestem.: [link]

Szinte ugyanez. Valaki leírná szerinte mit jelenthet?

Hetek óta bármit álmodok, ez mindig közbejön valami formában.



2018. okt. 29. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Álmoknak××× Elírtam, bocsi
2018. okt. 29. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:

És érzel-e valamit közben? Nyomasztó? Félelem? Nyugodtság?

Amikor nem alszol, akkor mit érzel?

2018. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félelmet és nagyon nagy szomorúságot.
2018. okt. 29. 16:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Elég depressziós személyiség vagyok, nem tudom magam semmivel feldobni.
2018. okt. 29. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyod az érzelmeid tagadását akkor végre bele tudnál merülni és a másik oldalán kijönni.

lehet hogy délután kettőig vagy csak szomorú, utána már minek ragaszkodsz hozzá?


Ez az álom a lelkivilágod hű tükre...

2018. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem ezt addig, csak azt nem, hogy ez a vörösen izzó ég mit akar jelenteni. Köszi az eddigi válaszokat.:) Ahogy írtam ez mindenhol ott van. Multkor azt álmodtam, hogy bulizunk valami vízparton (nem tudom kikkel, egyetlen barátom sincs) és a távolbam ezt látom. Sorolhatnám még, de az a lényeg, hogy ez mindig megjelenik.
2018. okt. 29. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálj tudatosabb, pozitívabb lenni.Ha már úgyis sokszor álmodod ezt, készülj rá már nappal is: képzeld magad elé, hogy ha álmodban feltűnnek a felhők, könnyedén elfújod, elhesegeted őket, nem ijedsz meg tőlük és meglátod a helyükön a napot és a szép, tiszta kék eget.A felhők nem mások, mint a saját rossz érzéseid.dolgod van velük: el kell őket tűntetned az álmodból, az életedből.Muszáj pozitívabbnak lenned!
2018. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg az is számít, te mit gondolsz a felhőkről? Számodra mit jelképeznek? Mindenki a saját álmát tudja leginkább megfejteni.Mert megvan asaját jelképrendszerünk is.Vagy gondolkozz el azon, régebben, ha valami rossz történt, vagy kellemetlen életszakaszok előtt is megjelenik ez az álom? Vagy tényleg minden valós eseménytől független és állandó?

Bár ha negatív eseményeket jelezne előre, akkor valószínű, már feltűnt volna az összefüggés .Ha nem lász ilyen összefüggést, akkor az érzéseiddel, a szorongásoddal kapcsolatos.

2018. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Ma éjjel is erről álmodtam és arra jutottam, kicsit jobban belemerűlve, hogy az álomban a vér vörös ég, feketés felhőkkel valakinek, vagy valaminek az elmúlását szimbolizálja. Persze csak az álomban, nem a valóságban. Engem ez szomorúsággal tölt el. Ma úgy ébredtem utána, hogy a könnyem lepergése irritálta az arcomat. Nyomasztó és szomorú volt.
2018. okt. 30. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez a veszteség màr megtörtént?

Elveszíteni valakit,valamit nagyon nehéz dolog.Ha nem tudod egyedül feldolgozni a veszteséget,baràt sincs aki segíthetne,próbàlj keresni egy szakembert.Léteznek ingyenes pszichológiai szolgàlatok is.Ha sikerül feldolgoznod az érzést,elmúlnak majd ezek az àlmok is.De màr az is egy kis előrelépés lehet hogy felismerted a felhők jelentését.

2018. okt. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!