Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legnyomasztóbb...

Mi volt eddig a legnyomasztóbb álmod?

Figyelt kérdés
Nem a rémálmokra vagyok kíváncsi, mert az más. Amikor úgy ébredtél fel, hogy csak néztél magad elé percekig és elfogott a rosszkedv. Nálam pl. visszatérő az, hogy elhagyatott házban vagyok, kint szakad az eső, elhagyatott, pókhálós bútorok mindenhol, félhomály az egész házban stb. stb.. Neked volt ilyen?

2018. okt. 29. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy bezárt teremben voltam, egyedül, rengeteg vibráló terminállal és nem működött a telnet... Ez olyan 20 éves álom lehetett, már akkor is netfüggő voltam, pedig otthon még nem is volt :D

Messze ez volt a legnyomasztóbb álmom, a rémálomszerűek szórakoztattak inkább, még a disztópiásak is, bár azok nyugtalanítóbbak voltak, mint a rothadó kannibálegérhullák...

Ébredés után csak az volt nyomasztó, amikor a halott anyámmal álmodtam, aki álmomban visszajött. Plusz a nagyon ritka alvásparalízis, az szörnyű volt, de azt hiszem, álmodtam is olyat, ha tényleg, akkor az megosztott helyen első a netessel.

2018. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legnyomasztóbb álmom talán az volt, mikor azt álmodtam, hogy:

Egy nagy villanásra ébredek, a sárgásbarna fény mindent beborított, oda mentem a szobám ablakához, láttam a gombafelhőt és, hogy sorra dől össze minden odakint, amikor a lökéshullám elérte a házunkat, felébredtem.

Meg volt olyan álmom is, amiben kifejezetten jól éreztem magam és nem is az álom volt a nyomasztó, hanem az, hogy fel kellett ébrednem.

2018. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az volt, amikor a szobámban voltam, történt valami halálos, amire felébredtem... aztán pár másodperc múlva ismét valami más, amire ismét csak felébredtem... és utána már semmi sem történt, de akkor ébredtem fel tényleg.
2018. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!