Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég ijesztot almodtam tegnap...

Elég ijesztot almodtam tegnap este. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Elég ijesztot almodtam tegnap este. Azt almodtam, hogy a szobamban voltam, es kivoltak huzogatva a polcaim es a szekreny ajtok is ki voltak nyitva. Erre becsukogattam az osszeset es fel akartam kapcsolni a villanyt, de az nem kapcsolt fel. Gondoltam remek, most cserelhetem ki a villanykortet. Ki mentem a folyosora, ahol ket villanykapcsolo van ket kulon lampara. Fel akartam kapcsolni az egyiket, de nem mukodott. Itt mar betojtam kicsit, es elkezdtem kapcsolgatni le fel, de nem mukodott. Amint a masik lampa kapcsolojahoz akartam erni, valami mintha elkapott volna, ossze szoritott, es mintha valami nagy tenyer nyomta volna ossze a derekamat. Ledermedtem, nagyon feltem, es par masodperc mulva fel is ebredtem. Eberedeskor meg masodpercekig ereztem a nyomast az oldalamon. Gondoltam alvasparalizisre, mert volt mar, de annal nem ereztem a nyomast az alom utan.
2018. okt. 31. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet más is.

Gyorsan vert a szíved, izzadt voltál?

Mert az elég veszélyes.

2018. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, miert?
2018. nov. 3. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ennek utána kéne menni.

Ugyanis lehetséges, hogy alvási apnoé volt - ez az, amikor annyira horkolsz, hogy nem kapsz tőle levegőt, és erre egy vészreakció az, amit mondtam, meg az, hogy fölébredsz, meg esetleg közben rosszat álmodsz.

Háton aludtál, ugye?


De ebbe egyrészt bele lehet halni - viszont talán még rosszabb, hogy minden egyes alkalommal kisebb agykárosodást is szenvedhetsz úgy, hogy közben észre sem veszed. Aztán ezek szépen összeadódnak.


Ennek kétféle módon tudsz utánamenni:

- szerezz kölcsön egy automata magnót.

- vagy menj el a körzeti orvoshoz, hogy küldjön el a Madarász utcai alváslaborba.

2018. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy rémálom volt szerintem nincs túl nagy jelentősége
2019. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!