Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom,...

Mit jelenthet ez az álom, miért álmodom vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


3 napja álmodtam először ezzel az ismeretlen fiúval és azóta folytatódik..


Az álmomban 18 éves vagyok, a fiú 19 külsőleg teljesen ellentétje az ideálomnak valami mégis megfogott benni magam sem tudom micsoda.


Első álmomban alakulóban volt köztünk a kapcsolat, a másodikban már egy pár voltunk én dolgoztam a szüleim üzletében, a fiú pedig egyetemre járt. A második álmom úgy ért véget, hogy a fiú háza előtt csókolóztunk.


A legutóbbi álmomban már a fiú szobájában voltunk és az ágyon feküdtünk, éppen a fiú átkarolt engem, én a mellkasán feküdtem és nem tudom miről beszélgettünk, de nagyon boldogok voltunk néha csókolóztunk is.


Kiderült, hogy van egy öccse aki eléggé csendes, és az anyukáját is ismertem már aki nagyon rendes, de láttam az arcán valami nincs rendben, valami nyomasztja. Először arra gondoltam zavarta, hogy itt vagyok, de később megtudtam mi a baj.


Megjelent az apuka részegen. Eléggé termetes ember volt, mély hangja volt nagyon ijesztő volt. Az anyuka az öcsivel gyorsan beszaladt a "párom" szobájába és becsukta az ajtót, a kisfiú nagyon félt az anya nagyon sírt a "párom" szívverése egyre gyorsabb és gyorsabb lett a mosoly gyorsan eltűnt az arcáról.


Az apa kintről ordibált, hogy nyissuk ki az ajtót vagy betöri még egy üveget is nekivágot, hallottam ahogy kettétörik a földön.


Nagyon megijedtem és kellemetlenül éreztem magam ki akartam szakadni a "párom" öleléséből és elszaladni innen, de nem engedte. Azt mondta nem mehetsz el, szükségem van rád és a családomnak is kérlek segíts, cserébe örökké hű társad maradok, szeretlek.


Majd felkelltem magamtól nagyon erősen vert a szívem nem éreztem jól magam, éreztem magam a pánik érzést, mint az álmomban.


Aki tudja esetleg mit jelenthet ez az álom írjon köszönöm.


2018. nov. 11. 15:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Most léptem fel az egyik közösségi oldalra és látom, hogy egy ismeretlen fiú rám írt. Nem vagyok egy parás fajta, de most kicsit elkezdtem, bár lehet ezek csak véletlenek.
2018. nov. 11. 15:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Nelem is volt már hasonló álmom, csak mivel fiú vagyok én lányokkal álmodtam ezt. Nem szerelem meg kapcsolat volt, csak szex. Ezek utána be is következtek, és nagyjából hasonlítottak a lányok. Tülrözte azt is, mire vágyom. Sima szexre, kapcsolat nélkül. Egyenlőre semmi több. Ha te arra vágysz, hogy legyen valaki aki szeret, akkor ezért van az álom.
2018. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!