Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a szeretőm...

Mit jelent, ha a szeretőm feleségével álmodtam?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem rendesen a részletekre, de valami vacsorán vagy összejövetelen voltunk, ő is ott volt, jött, ment, többször összefutottunk. Tudtam, hogy ott lesz, vártam, hogy megérkezzen.
2018. nov. 13. 03:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt jelenti, hogy lotyó vagy.
2018. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Azt jelenti hogy le fogsz bukni hamarosan és megfog tépni.
2018. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
olyan egy büdös lotyó vagy!
2018. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokat gondolsz rá
2018. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ha amúgy nem is, de tudat alatt még van benned annyi, hogy te nem illesz a képbe.
2018. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeret furdalásod van.
2018. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na látom többen itt élik ki a frusztráltságukat. Nincs lelkiismeret furdalásom, nem félek, hogy lebukunk, sőt várom, nem tartok tőle hogy megtép, olyan érzésem sincs, hogy nem illek a képbe.

Érdekes álom volt, igazából egyfajta a várakozás izgalma, egyben kellemes nyugodtság volt bennem, tudtam hogy ott lesz.

Nem az életemről vártam véleményt, csupán egy álom jelentéséről. Köszönöm!

2018. nov. 15. 05:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép szöveg, de mégsincs benned és a szeretődben annyi, hogy bevalljátok...ráadásul te örömmel várod, hogy lebukjatok. Nem félsz, hogy megtép, mert annyira öntelt vagy. Akkor meg mi a kérdés?
2018. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 nincs itt igazán kérdés, az álkérdező szerette volna elmondani, hogy frusztrált, aki nem lop, csal, hazudik, sunyiskodik a párkapcsolatában.
2018. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!