Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm miért fekszik le a...

A szeretőm miért fekszik le a feleségével is?

Figyelt kérdés
2 éve van egy kapcsolatom egy férfival. Egymásnak nagyon fontosak vagyunk legalább hetente találkozunk, bár 350 km választ el bennünket. Nagyon szerelmesnek mondja magát a pasim, de sajnos elkötelezett. Abba még belenyugodnék, hogy tiszteli a feleségét, és nem akarja megbántani, elhagyni, de azt nem tudom megemészteni, ha már belém szerelmes, miért élnek házaséletet, szinte ugyanolyan gyakran, mint azt velem teszi. van olyan, hogy kötelességből?
2009. aug. 26. 21:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy neked fontos a pasas,de neki csak egy változatosság vagy.Ha szeretne,akkor elválna a feleségétől.Miért kezdtél nős emberrel egyáltalán ?
2009. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%

szerintem a férfiak többsége nem fekszik le egy nővel kötelességből, akkor sem, ha a felesége.

bizonyára szereti őt is, szeretne neki örömöt okozni, meg magának is persze. nem hűltek ki a vágyai iránta, ez azt jelenti.

2009. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem. Egyáltalán: tudja a felesége, hogy veled kapcsolata van? És mi a szándéka a párodnak? Netán az, hogy egy hivatalos és egy nem hivatalos feleséget tartson? Ez számára valóban kényelmes volna, de számodra megalázó. Kötelességből nem kell sem a volt, sem a jelenlegi feleséggel lefeküdni pláne akkor, ha állítólag mást /téged/ szeret. Tisztázd vele a státusodat minél előbb!
2009. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

A feleség még nem kérdezte meg, hogy a férje mért fekszik le mással???

Ha képes vagy egy olyan pasival lenni, akinek felesége van, törődj bele, hogy házaséletet él vele. Hiszen házas!!!

Ha meg nem tetszik, hagyd el, vagy ő hagyja el a feleségét.

Szegény nő...

2009. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
De képes értem hetente a 350 km-ert leutazni. Tehát szeret engem. Vagy nem? Szeretőt közelebb is találhatna magának, nem ? Szerethet egyszerre 2 nőt?
2009. aug. 26. 21:38
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
És kibe szerelmes?Már neharagudj...
2009. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%

Provokálásnak szántad a kérdésed?

Nem gondolod,hogy te vagy az akinek ebben a háromszögben nincs keresni valója?

Gusztustalanok vagytok mindketten.

Szegény feleséget csak sajnálni lehet az ocsmány férje miatt.

2009. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%

biztos, hogy szeret téged is.

igen, lehet egyszerre két embert is szeretni.

2009. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit se provokálni. Hiszen mindenki anonym, senkit nem ismerhetek itt. csak a véleményetekre lennék kíváncsi. Nemrég a párom fontolóra vette, hogy hozzám költözik. Nem tudom a dolgok fényében, hogyan döntsek.
2009. aug. 26. 21:53
 10/44 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos azt kell mondjam, hogy csak kihasznál téged. Izgalmas vagy, mint tiltott gyümölcs, de nem vagy több ennél. Ráadásul jó messze vagy a családi fészektől így kicsi az esély, hogy belepiszkítasz. A biztonság miatt utazik 350 km-t. Találna szeretőt közelebb is, csak úgy a lebukás is közelebb lenne. Így nem futhat veled össze nap mint nap az utcán és te sem láthatod, hogy a feleségével boldog házasságban él. Ráadásul az asszonyka szerintem semmit nem is sejt, hiszen még a nemi életük is rendben van. Tuti szerető vagy, ráadásul még megértő is. Majdhogy nem még sajnálod is amiért kötelességből szeretkezik a feleségével. Sajnálom. :(
2009. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!