Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz a bika férfira, hogy...

Igaz a bika férfira, hogy anyagias? A barátnőjével/feleségével hogyan viselkedik a pénzzel kapcsolatos témákban?

Figyelt kérdés

milyenek a szerelemben?

cikkeket már olvastam,de tapasztalatokat szeretnék :)


2013. jún. 2. 13:46
 1/4 anonim válasza:
Nos, a tesóm is bika, úgyhogy valamennyi infóval tudok szolgálni neked :) nagyon odaadó a szerelmét illetően, azonban a tulajdonaként kezeli és szeret uralkodni felette (persze nem erőszakosan, csak szereti megmondani neki, hogy mit csináljon és hogyan). Nála nem a pénz a lényeg, ha erre gondoltál a kérdésedben. A munkájával kapcsolatban is maximalista. Remélem segítettem!
2013. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bátyám és ex pasim bika. Általánosságban jól bánik a pénzzel, meg is keresi a magára valót, vagy munkával vagy ösztöndíjjal. Nem hajszolja magát szét érte, nem költ hülyeségekre. Exem elég pocsék anyagi helyzetben volt, de korrektül intézte a pénzügyeket velem, feleztük általában a dolgok árát. A szerelmi oldaláról inkább nem nyilatkoznék, mert szerintem az nem feltétlen horoszkóp függő.


De véleményem szerint ez neveltetés kérdése. Attól hogy én mérleg vagyok és a pasim is mérleg, van ami neki spórolás, az nekem garasoskodás, van ami neki üzlet, az nekem pocsékolás. És vica versa.


Viszont..nekem nagyon bevált, a melyik napon születtél horoszkópok illetve a japán horoszkóp is szinte szóról-szóra. Femina.hu-n találhatsz ilyeneket.

2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én nő vagyok-de bika


és tényleg jellemző az anyagiasság,-de nem feltétlenül rossz értelembe.pl: szeretem tudni,hogy pontosan mikor mennyi kiadásra számíthatok. szeretem az anyagi biztonságot.

Nem szeretem a pénzt szórni-inkább spórolós vagyok-viszont ha ajándékot kell vennem egy barátnak,akkor szívesen költök el nagyobb összeget.


A férjem vállalkozó,ezért nem is mindig kap fix pénzt-és van,hogy nyaggatom,hogy: "na,mikor fizetnek ki"?

de ezen kívűl nem csinálok semmi idegesítő dolgot..


A szerelemnél sajnos a féltékenység előfordult,de ez sem dúrva formába. viszont nagyon szenvedélyesen tudok szeretni,és hűséges vagyok.

2013. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Testvérem is bika, és az anyagiasságot úgy érteném rá, hogy az a verzió, hogy neki nincs meg arra a pénze, amire szükséges LEHETETLENSÉG.

Ha kell a föld alól is, ha kell dolgozik 18órát is. Nem költ csak amire szükséges. Megnézi az utolsó petákot is.

Ezen kívül rendkívül tisztességes, és rendes. Kicsit magának való, nehezen mutatja ki az érzéseit, de ha ismered már egy ideje tudni fogod hogyan bánj vele.

2013. jún. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!