Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinél elfordult hasonló?...

Valakinél elfordult hasonló? Mindenkitöl azt hallom hogy reggel van rosszul és reggeli rosszunlétei vannak. Nekem nem. Reggel jol vagyok, viszon este kb 6orátol és még el nem alszom fokozatosabban roszabbul. Iszonyat hányingerem van este!

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Általában reggel vannak rosszul a kismamák a nagy könyv szerint, de a nap bármelyik részében elő fordulhat. Volt kolléganőm, aki mindig csak este volt rosszul, mint te. Nem előírás a reggel.
2012. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, és este hánytam(összesen 2x fordult elő), napközben semmi bajom nem volt.

28 hetes km.

2012. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Na akkor ezzel nem vagyok egyedül:) Én néha reggel szédülök gyenge vagyok de a rosszullét a hányás mindíg este jön.Délután várom már a jó vacsit erre meg mire megérzem a szagát már nem is kell :) Hány hetes vagy?
2012. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen változó, hogy ki mikor van rosszul! Próbáld meg, hogy veszel gyömbérgyökeret, és két szeletből főzöl magadnak egy adag teát, és ha érzed, hogy jön a rosszul lét, akkor idd meg. Általában segíteni szokott. A kamilla tea is jó, a kettőt még össze is főzheted. Nekem még a csoki is segített, persze nem egy tábla, hanem csak egy kocka, elszopogatva. Van aki a citromos vízre esküszik, cukor nélkül. Próbáld meg ezeket, valamelyik csak beválik! Szurkolok, hogy hamar túl legyél rajta!
2012. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egész nap rosszul voltam, nem csak reggel vagy este....:):S
2012. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is mindig este felé volt hányingerem, 5-6 körül kezdődött. Szörnyű volt az egész napi émelygés is, de ez az esti...! Nagyon megkínzott, volt hogy hánytam is. De a 14-15-ik hét körül elmúlt. Kitartás!! 27hkm.
2012. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is este émelyegtem! Citromos víz (rengeteg citrom) segített! Meg jeges dolgok! Kitartás!!
2012. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
en is pont igy vagyok. reggel semmi bajom de este 6 utan vagyok rosszul, akkor szoktam neha hanyni is. de megfigyeltem hogy bizonyos kajaktol vagyok rosszul na meg akkor ha megvarom hogy nagyon ehes legyek.
2012. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem reggel nem volt semmi bajom,rendesen tudtam reggelizni is.Délelőtt 11 körül szokott kezdődni és onnantól egész nap,napi 2x hánytam.Ez a 10.héttől a 16.hétig tartott.
2012. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy reggel 2-szer hánytam,egész napos hányinger,estére sem csillapodott,így ment kb a 14 hétig.Kitartás,utána jobb lesz!!!21 hetes kismami
2012. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!