Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az ember olyannal álmodik...

Ha az ember olyannal álmodik aki nagyon sokat jelent neki, mondjuk szerelmes belé, az mit jelent pontosan? Mert hallottam már olyanokról hogy akkor az illető "vágyik rá" ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
-.-"az emberek olyan hiszékenyek...babona...
2010. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyit tudsz irni, minek irsz? Semmi hasznosért felesleges.
2010. jún. 26. 17:57
 3/5 BlackSword ***** válasza:
100%
Igen, "vágyik rá"... erre mondeják, hogy önmagáért beszélő álom... Persze ehhez nem ártana azt is tudni, hogy mi történik az álmodban... Az is lehet, hogy nem is az alanya a cél, hanem annak az ismeretségi köréből valaki... Persze ha már ébren is megvannak az érzelmek, vagy esetleg a kötődés, akkor az utóbbi eset csak elhanyagolható százalékban lehet igaz...
2010. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igaz, de szerintem inkább a saját érzelmeid dominálnak jobban. Nekem is volt ilyen, mikor a rég várt kiszemelt csak úgy megcsókol....stb.....szép volt még akkor is ha csak álmodtam!

Drukkolok neked! Drukkolj nekem is!:)

2010. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Aranyosak vagytok, h segítettetek!
2010. júl. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!