Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogyha...

Mit jelenthet az, hogyha arról álmodok, hogy nagyon álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Már sokadszorra álmodok arról, hogy nagyon álmos vagyok, szinte nem is tudom mit csinálok álmomban az álmosságtól. Voltam már úgy, hogy egy nap semmit sem aludtam, és ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani azt, amit álmomban tapasztalok. Ez jelenthet bármit is? Ugyanis ez már a sokadik... És azért is kérdezem meg ezt, mert régebben mindig kellemetlen, szúrós szagokat éreztem álmomban, de figyelmen kívül hagytam... Aztán pár hónappal rá, utánanéztem, hogy mit is jelenthet, és teljesen lesokkoltam. Mert tényleg azt jelentette, ami le volt írva. Tényleg nagy változások és érzelmi válságok jöttek utána az életembe, csak figyelmen kívül hagytam a "jeleket"... Úgyhogy most kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán ez jelenthet-e bármit is. Trollok kíméljenek legyenek szívesek. Válaszokat előre is köszönöm! :)


Ui: olykor azt is álmodom, hogy el fogok ájulni / ájulás közeli állapotban vagyok.



2018. nov. 28. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy mostanában túlságosan lestrapálva?
2018. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!