Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt álmodok mozgó dolgokkal,...

Klaki kérdése:

Mièrt álmodok mozgó dolgokkal, szellemekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos visszatèrő álmaim vannak. Mindig ugyanaz. Mozgó tárgyak, becsukodó fiókók, ajtók becsukódása, álmomban nem látok senkit, nagyon fèlek álmomban. Volt már olyan is hogy a sátán beszèl hozzám,de az csak egyszer.Sírva èbredek. Nem tèvèzek. Van, hogy hetente álmodok ilyet és van hogy eltelik pár hónap.

2018. dec. 23. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége.

Esetleg annyi hogy sok Odaátot néztél.

Én megnéztem mind a 13 évadját, most a 14.et is, ami megy a TV-ben hetente, s én is ilyeneket álmodok. Csak vannak benne angyalok, vámpírok stb:.


Egyébként én szeretem ezeket az álmaikat. Főleg hogy faja vagyok a sorozatnak. Élnek egy ilyen világban.

Úgyhogy szerintem próbáld meg te is külön választani a valóságot az álomtol, és nem fogsz félni benne...

Valamilyen szinten te uralod az álmaidat, így akár meg is keresheted a démont aki repíti a tárgyakat, utána meg el mehetsz egy barba, felszedni egy jó csajt. Tapasztalat 😁

2018. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából ez az, hogy nem nèzek tv-t. Max a gyerekeimmel a mesèt. De az ,hogy keressem meg az illetőt jó ötlet. Megpróbálom uralni az álmom.
2018. dec. 23. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!