Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egy fiúval...

Miért álmodok egy fiúval többször is, amikor nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Oké felkeltette a figyelmemet mert elég helyes az arca,és élégge egyedi az öltözködési stílusa. De ennyi. Ennek ellenére szeptember óta vagy 3xjára álmodok vele. Először leszptam, a másik kettőben meg őt "választottam".(Van egy srác akit cukinak tartok és vmi ilyesmi volt az álmomban h mindkettőjüknek tetszek és nekem is mimdkettejük bejön)

Az zavar benne hogy nem is tetszik, meg így nem is akarok vele álmodni. Amikor bezzeg annó crushom volt egy srác hónapok után alig volt azzal álmom,úgy h egész nap róla álmodoztam:P

16/L



2018. dec. 26. 22:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Valamilyen szinten vonzódsz hozzá, nem feltétlen szerelmből.
2018. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tudat alatt mégis bejön a srác:)
2018. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Vágysz a szerelemre . Mit tudjam én0
2018. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik de azért rábuktál a répájára...
2018. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, nem én akartam ilyet álmodni..XD
2018. dec. 27. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azért jelenik meg ő, mert vonzódsz hozzá, valamit viszont jelképez, és mivel valami kapcsán mégiscsak foglalkoztat, pl. mert gyakran összefuttok akár, nem tudom, ezért ő jelenítette meg azt a dolgot álmodban. Majd idővel látni fogod, milyen hülye szituációkban tudnak megjelenni különböző ismerőseink álmainkban, amit a valóságban akár teljes mértékig elutasítunk, de ha rájössz, mit is testesít meg az adott személy, meg is tudod fejteni az álmodat, és meg is tudod oldani, amire a figyelmedet felhívja.
2018. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig a héten harmadszorra is a keresztanyámmal álmodtam. Na, most mi van?
2018. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet a srác répája tetszik neked tudat alatt.
2018. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!