Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az osztály társam, de félek neki nem jovok be! Bár beszéltünk már többször is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek, szerelem

2018. okt. 3. 20:29
 1/3 tl123 válasza:
Hány évig lesztek még egy osztályban? Ha 1-nél több akkor nem javaslom a próbálkozást.
2018. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a viszonyotok, fiú vagy e vagy lány, stb. De egy biztos. Ha szerelmes lennék belé, én lemondanám. S ne attól félj, hogy nem jössz be neki. Mert egy ember nem azért vall szerelmet, mert azt akarja, hogy a másik igent mondjon, összejöjjön vele, stb. (bár igen, jó volna, ha utána úgy alakulna) de a vallomás semmi másról nem szól, minthogy elmondod a saját érzéseidet neki, minden mögöttes szándék nélkül. Azon ne izgulj szerintem, hogy mit fog mondani. Mert két variáció van. Vagy szeret, ami ugye nem volna rossz, vagy nem érez úgy irántad. De az sem baj, mert legalább lezártad ezt a témát, s könnyebb tovább lépned, s neki se rossz ez, mert ha a világ leggázabb és legrondább embere vall szerelmet neked, akkor is jól esik, hogy valaki így gondol rád. Ez igaz minden srácra és lányra. Így nem lesz gáz. Az, hogy hogyan érzel nem gáz, komoly dolog, csak akkor lesz az, ha úgy kezeled.
2018. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nem veszthetsz semmit. Majd kiszeretsz belôle.
2018. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!